| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 16625  [Dalších 16535 >>]
bagmat 106122
11.6.2011 17:19:10
Ano, telátko jízda metrem s kočárkem je pro mě adrenalinovej sport~8~ No, ale dala jsem to~t~
Telátko 106513
11.6.2011 8:17:10
Holky bylo to super, moc se nám to líbilo.Bagmat dokonce zvládla jízdu na eskalátorech:-). Pár foteček jsem dala do deníčku
Veruník+Anetka 11/10 107543
10.6.2011 21:18:01
čekala jsem, až napíšeš, že jste aspoň dorazily~R^ Tak to jsem ráda, že jste cestu dom zvládly perfektně, byla jsi na ní zvědavá, tak vidíš, že ta Tvoje kočička Tě vážně překvapila~g~ Bylo to dneska moc fajn, až teda na ty (ne)ukazatele v ZOO, kam se jít dá a nedá~t~
bagmat 106122
10.6.2011 21:06:53
Fotky vložím až tu moji nezmarku uspím, Veru, Míšo bylo s váma parádně DÍK
bagmat 106122
10.6.2011 21:04:36
Tak jsem konečně dorazila domů, bylo to SUPER, parádní počasí a cestu vlakem jsme s Alou zvládly (dokonce mám pocit, že si to ta potvůrka užívala - ráda pozoruje lidi a je ještě spokojenější, když se na ní smějou) Zato já trochu zápasila s kočárem ve vlaku - nevešel se do uličky, ale vyhrála jsem~y~, opravdu to byl perfektní den. Jen teda Deniska schytala od Aličky škrábanec~6~ Ta naše holka je fakt dračice~8~ Jinak zážitků mám ze dneška na román~t~
Veruník+Anetka 11/10 107543
10.6.2011 20:09:48
Ahoj holky, tak nakonec jsme dorazily jen tři, Bagmat, Telátko a já:-) I tak to ale bylo fajn! Alička je moc šikovná, fakt že jo!!!! A Deniska je statečná, Anetka i Alička jí tahaly za vlásky, protože ony samy je nemají a ona ani nezaplakala, šikulka:)
majdalenka.machi
  • 
10.6.2011 9:47:09
ahoj holky nemam cas docitat, dnes nam dojedou tchanovci na vikend, tak pecu, uklizim pro maleho varim, beham za malym a jak stoji tak ho pokladam na zem... to teda nejvic. je porad na nohach...

nekdo tu psal ze to je brzo, no je. ale manzel chodil v 7mesicich a tchan a manzelovym dedeckem taky v 6ti. takzze me na to pripravovali. ja sem jim ale rikala ze tomik tak brzo tapkat nebude a ono ejhle. tapka...

uz me zase stoji u sedacky, musim jit. ahojky po vikendu doctu.
Moniken 106914
10.6.2011 9:29:58
Bagmat, ten kočárek je boží, fakt nádhernej. Cena teda také pěkná, ale tak třeba penízky zbydou~R^. Včera jsem kočárek čistila- pro pocit samozřejmě:-), tak dneska ho ještě nechám stát a vyrazím poprvé asi zítra. Snad se Matyáškovi bude líbit~;).
Bagmat, šťastnou cestu, hezky si to v ZOO užijte, hned bych se přidala, kdyby to nebylo na spoje tak komplikovaný~a~.
Minimálně se tam sejdeš s Míšou a Veru, takže pohoda~:-D.
Krásný den u zvířátek, já si jdu honem umýt vlasy, Maty usnul. Pa
bagmat 106122
10.6.2011 6:40:43
Tak jedu, nepíšu snad ani na sraz, protože ten se trošku rozsypal, tak spíš na výlet a kdo se ke mně přidá, budu za to ráda, abych náhodou při výletu z těch našich opičích hor do Prahy nezabloudila~:-D, takže v deset u hlavní brány do zoo~3~
bagmat 106122
10.6.2011 4:43:46
Moniken tak už jezdíte v novém, vlož pak fotečku do deníčku, jak vám sporťák sluší :)
Mně se zamlouvá Nuna Peep 2011, není to sporťák, spíš takové golfky, ale má spojenou rukojeť, polohování do lehu, je skladnej, jen trochu drahej, tak uvidím, jestli budou v létě nějaké odměny, na MMB koupit zatím nelze, jen předchozí model, ale ten nemá polohování až do uplného lehu~8~
Jinak jsem dnes díky srazíku ranní ptáče a přemýšlím jestli vyrazit k vlaku nebo ne, trochu to zatím vypadá, že tam budu sama~5~ Mám pocit, že na Zoo si zbyla jen ty Telátko, že? No jdu se na chvilku naložit do vany a pak uvidím s jakou se vzbudí Alička a ještě sem písnu jestli vyjíždíme nebo ne~3~
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 16625  [Dalších 16535 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.