| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6710  [Dalších 6660 >>]
cvrček + 5 67375
25.11.2013 21:09:42
Potvrzuji, velká peřina se v pohodě vejde do pračky (na 5 kg prádla). Ale zas ta malá se Ti asi lépe suší.
Dari79 114243
25.11.2013 19:46:34
Ahoj

Ríša spí pořád se mnou v posteli, přikrývám ho bud velkou nebo dětskou peřinou nebo taky svojí. Odkopává se moc, ale mu to nevadí, často se odkopá záměrně. Spací pytel nesnese. Pořád v noci dost cestuje, takže vlastní postel má u mě v domku se zábranou.

K vánocům asi žádný větší dárek nekupujeme, jenom drobnosti, jak mi přijdou pod ruku - mašinky, první auto na dálkový ovládání (takový dětský), nějaký knížky, CD a DVD a tak, ještě je měsíc do vánoc, tak toho asi pokoupím moc...

Odrážedlo asi dostane až v dubnu k narozeninám, co teď s ním. Spíš dostane asi boby, ty žádný nemáme, třeba na nich bude jezdit, když bude sníh.

Už umí pár "básniček" - doplňuje mámo, táto (v komoře je myš)... (upadneš, nevstaneš, budeš volat) táto! Krásně si s těma svými asi 10ti slovama vystačí ~t~

D.
karkulka+2 /08+11/ 50320
25.11.2013 19:22:59
Zdravím!

David spí velké posteli od jara /má zábranu/, velkou peřinu dostal v září. Vejde se do pračky bez problémů. Ale ne vždy je zakrytý, občas spí na peřině.

Spací pytel nikdy nechtěl, po holce mám taky ten 1-3 roky z Tchiba, ale budu ho prodávat.
terapeutka 100134
25.11.2013 14:32:32
Tak Honzík spí pořád jako miminko ve vysoké postýlce a ve spacím pytli ~:-D máme teda ten "batolecí" z Tchiba- ten je teploučký, naducaný, a pak máme jeden obyč tenký jen flanelový s vatelínem na teplejší noci. Odpoledne spává pod peřinkou- domácí výroba (babi koupila v Jysku prošívanou pratelnou deku a rozstříhala ji na tři dětské peřinky pro všechny vnoučátka ~R^), když je vedro tak jen pod fleesovou dekou.

Ten spací pytel zatím vyžaduje, už jsem si dělali srandu, že v něm bude spát ještě v 15 a bude u toho žmoulat svou milovanou plínečku ~t~

Samostatnou velkou postel zatím nechceme, protože by nám v noci coural po baráku.


Jinak hodně odkopávací byla dcerka - řešila jsem to už odmalička (neobjevila jsem spací pytle bohužel) asi šesti různýma dětskýma dekama, které jsem na ni v noci přihazovala (abych z pod ní netahala tu přilehnutou a nevzbudila ji).
Lucieza + upíři 03,11,14 8923
25.11.2013 14:14:46
Amí taky chodí v noci čůrat, musim samozřejmě s ní. Má spací pytel a peřinu malou, teď jí tchýně udělala péřovou na zimu. V pokojích na spaní máme kolem 20C, takže musí být vybavená. Od 2 let je v posteli malý, bez zábrany a v pokoji dětskym.
Svitka + 06/2011 + 10/2016 101372
24.11.2013 22:49:53
Protože teď řešíme každou korunu... ~n~ Nevím, váhám. Velikánská výhoda miminkovské peřiny je to, že se vejde do pračky. Což vzhledem k tomu, že nemá na noc plenku, holt občas potřebujeme...
cvrček + 5 67375
24.11.2013 22:44:13
Vašek má ještě miminkovskou postel:-) A ještě chvíli mít bude, zatím nějaké stěhování neplánujem. Zatím se do ní v poho vejde. A velkou postel si užívá v poledne, to chodí spát k velký ségře (i se tam přikrývá velkou peřinou, ale on se neodkopává, on má rád teplíčko a pelíšek).
Jestli to pomůže, kdo ví, spíš asi nee, ale stejně jí to jednou budeš muset pořídit, tak proč ne teď.
Svitka + 06/2011 + 10/2016 101372
24.11.2013 19:10:18
Maminky, jaké peřiny mají vaše děti? My máme ještě pořád z miminkovské postýlky, normálně se pod ní vejde, ale je pravda, že v noci spí neustále odkrytá, ona to neměla ráda nikdy (být přikrytá), ale kvůli čůrání v noci už nemá overálek, ale normální pyžamo a každou chvilku je ráno tátálně ledová :-( Napadlo mě, že kdyby měla velikou peřinu, tak by měla "méně místa" na to být odkrytá a třeba by to nebylo tak hrozný. Manžel tvrdí, že je to blbost, že je brzy. Postel už má 160 cm dlouhou. Přemýšlím, že koupím peřinu a nějaké pohádkové povlečení k Vánocům.
terapeutka 100134
15.11.2013 18:21:24
Tak s barvama jsme měli dneska super hlášku: "Honzíku, jakou barvu má kočička?" "ČIČÍKOVOU!" ~t~~t~~t~

Bezpečně teda pozná červenou, ani nevím kde k tomu přišel, možná ve školce, já jsem to s ním rozhodně necvičila.

Co plánujete na vánoce? my máme pro Honzíka velkou krabici Dupla, další Duplo jsme "objednali" u babiček, k tomu ještě dřevěnou vláčkodráhu (máme už větší krabici kolejí a mašinek po holce, tak chceme rozšiřovat dobré hry a nehromadit kraviny).

Pro starší holku mám holčičí Lego- pekárnu, knížky (je nadšená čtenářka:-)) a nějaké oblečení.

A s manželem jsme se dohodli, že se letos pod stromeček jen tak lehce odbydeme a pak si raději společeně zaplatíme prodloužený víkend někde na horách BEZ DĚTÍ ~;) byli jsme už 2x a bylo to naprosto super~R^
Lucieza + upíři 03,11,14 8923
15.11.2013 14:18:08
Zdravím~3~ Tak na Alexe čerti chodili, byla to sranda, on vždycky hrozně machroval jak na ně vezme mačetu apod. a pak se třásl jak ratlík. S Amí jsem původně chtěla aby jí letos čerti vzali dudlík, ale nakonec jsem to zařídila sama takže už nemá a bude mít teda nadílku v Sokole a možná ještě na akci od obce.
Alex na barvy říkal taky klidně zelenou na červenou apod. ale Amí to překonala - říká na dotaz na barvu - blbá, fůůj atd. takže to ani neplete ~:-D
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6710  [Dalších 6660 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.