| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 460  [Dalších 420 >>]
Pavucinka+3,5 141751
7.10.2014 19:41:29
Tak co holky?my jsme stale 2v1 ;) zitra poradna tak jsem zvedava ;)
Pavucinka+3,5 141751
25.9.2014 11:07:54
Jj byla bych 37.tt...ale pochybuju..pupek mam strasne nahore :)
nellys + 3 84720
24.9.2014 21:00:08
A tak i kdyby to do těch 14 dnů bylo, tak už to je v pohodě, ne? To budeš 37tt?
Pavucinka+3,5 141751
24.9.2014 20:40:43
Ja byla dnes na gyn.pry.to vidi do 14ti dnu :D strasil s predcasnym porodem a nic,takze mu nejak neverim ani ted :D
nellys + 3 84720
24.9.2014 20:03:19
Ahoj, já byla dnes na kontrole, dost mi tvrdne břicho a i docela bolestivě, no dr se to moc nelíbilo vzhledem k té jizvě po předchozích sc, takže mám mít klidový režim a nerozčilovat se. No ale jak to mám udělat už mi neřekla~j~

Lindo, já bych se taky přikláněla k tomu pořídit jak odsávačku, tak něco na teplotu už teď, to se neztratí a lepší to doma pro jistotu mít, než to pak pracně někde shánět, třeba o víkendu
Pavucinka+3,5 141751
20.9.2014 22:25:56
Tak to zavidim..ja mam furt neco :( a uz se vazne tesim az porodim.nejhorsi jsou ty nevolnosti stale se me drzici :(

Jinak s tou odsavackou bych asi necekala.Ja ted cekam na penize a mazu nakoupit vse :D jsem uz poucena ...deti vsechny vetsinou odpadnou pozde odpoledne a pak nekde litat je na prd.takze nakoupim vse...i na tu pripadnou teplotu...malej od zacatku zari ustavicne nachcipanej ze skolky a je mi jasny ze mala to bude chytat od nej kdyz je vecne doma :( navic jsem zjistila od jedne mamci ze tu maji v jedne lekarne ty sitove kalhotky do porodnice jenom za 80kc.me je nabizeli i za 399!!takze vse sepisuju a vrhnu se tam :)

Kocar jsme davali do kupy ve ctvrtek u babi...rovnou jsem sjela i pro druhej co bude pouze na balkone.Postylku uz mam doma sestavenou a pripravenou,stejne tak kosik a lehatko a takove ty veci.Svagrovka mi slibila do loznice rohovou skrinku tak cekam az se dodela kuchyn a sjedeme si pro ni a musim si na ni predelat prebalovak...

Pleny jsme nejake uz koupili..mame cislo 2 i 3....do tasky do porodnice si ale sbalim uplne ty nejmensi 2-5kg,ale to opravdu pouze do porodnice jedno baleni.Tasku zacnu chystat tento tyden,v pondeli zacinam 35.tt...tak radsi ;)
Linda V. 133041
19.9.2014 19:38:31
Jejda, tak jsem myslela, že jsem tu byla nedávno (fakt před chvilkou) a vidím, že jsem příspěvek napsala naposledy před měsícem! A malá se za dva měsíce má narodit, letí to strašně rychle... Na mateřskou nastupuju 1. října, těším se, ale jak to letí, mám zároveň trochu obavy, jestli to mateřství zvládnu, hlavně porodu se dost bojím.

Nakoupeno už mám asi vše, mám haldu oblečků, věci z drogerie, kosmetiku, všechno, kočárek na cestě... Jen musím ještě dokoupit něco v lékárně, musím přesně zjistit co. Zatím se moc nevyznám, nevím, jestli miminku kupovat něco na případnou teplotu, nevím, jestli koupit odsávačku na rýmu, nebo jestli až by rýma byla... Jo a přebalovák. Jinak do začátků jsem si koupila papírové pleny a postupně budu přikupovat a zkoušet už látkové (teda...takovou mám představu:-)), radši jsem do toho dopředu nic neinvestovala, abych neutratila deset tisíc a pak by z toho třeba nic nebylo.

Jinak jsem byla na kontrole min. týden, miminko mělo 1500 gramů - ve 31. týdnu. Doktorka říkala, že je to naprosto ok, tak doufám, že se mi nehodlá narodit nějaký obřík.

Sama jsem úplně v pohodě, o těhotenství ani nevím.
Pavucinka+3,5 141751
19.9.2014 19:10:22
Ahojky,
Na ko jsem byla a dr shledal stejny nalez jako v nemocnici..akorat mi rekl zevse teda neco delo ale ze je to dobre.malou mi nejak povystrcil dle jeho slov nahoru a sla jsem.no lepsi kouknout nez nic a od te doby je zase vse ok az na to ze me teda v pondeli bolelo bricho a ted me uz asi tri dny berou zase zada.ve stredu jdu opet..uz nastupuju na MD..sileny jak to uteklo :O
nellys + 3 84720
4.9.2014 11:08:51
Pavuči, tak co byla jsi na té kontrole?
Pavucinka+3,5 141751
2.9.2014 17:12:27
A jinak des...dneska ooet krece do podbrisku..vidim to na navstevu gyn uz tuto stredu protoze to se uz neda...dneska me fo chytlo cestou ze skolky a normalne jsem myslela ze mi mala vyklouzne ven :(
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 460  [Dalších 420 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.