| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1876  [Dalších 1556 >>]
Dream 17791
14.3.2016 17:02:51
Mne prisel pro mensi deti dobrej ten tampa s límcem, protoze je to cely měkký, neublizi si, nebouchnou se. Deti skakaly ze schudku nebo i s rozbehem sipku rovnou do bazénu. Nebo pres mensi trampolinu. Ale riziko jsou ty kočky nebo vandal, límec pichne jen to hvizdne. Jinak urcite piskovou filtraci a ochrannou plachtou.
Monty 129940
14.3.2016 17:01:47
~t~~t~~t~
Jenže já o intelektuální zábavě nenapsala ani slovo.
Jo, máš pravdu v tom, že se mi současný pojetí dětství nelíbí a jsem ráda, že jsem sama prožila jiný, zcela neorganizovaný. Ale nebylo v tom vůbec nic intelektuálního, my jsme třeba s bratrancem o jedněch prázdninách přesekávali na špalku sekyrou žížaly, abychom se přesvědčili, že budou žít i přepůlený. ~;)
Dream 17791
14.3.2016 16:48:33
Maargitt, ale chybi tam info o bezdacich a každodenním vypouštění vody. Tampa se taky napusti a je to, ale na sezonu a ne na den. Takze kus základní informace tam chybělo. Neprijde mi nijak konfrontacni, kdyz nekdo napise svuj nazor, podloženy vlastni zkusenosti. Kazdy totiz vycházíme z vlastních zkusenosti. Napadání o intelektuální zábavě jsi sem zanesla ty a bylo to dost mimo a zbytecne. Neumíš vubec argumentovat, diskutovat, hned utocis a napadas, pokud se ti nazor nelibi. A holt ti jen vic lidi napsalo, ze by to jejich deti nebavilo, ze jim to prijde jen pro maly prcky. Tak to holt prijmi, jsou to jen nase zkusenosti s nasima detma. Ty mas svoje deti, svoje zkusenosti, znáš svoje deti nejlip. Ale ja si opravdu nedovedu predstavit, jak by se na tom zabavila 8letka a 5letak, to je fakt na chvilku. Krom toho se to bude blbe čistit, v zahybech bude zůstávat sliz, preci jen je jednodušší na údržbu nejaka klasika, kde to lip vytres hadrem. Muj nazor.
Monty 129940
14.3.2016 16:43:26
mraková,
doufám, že taková vedra už nebudou, protože budu celé léto pracovat... v bytě, který byl vloni obvykle vyhřátý na 45 stupňů. ~;)
Mně to u vody zoufale nebaví, nesnáším lidskou polívku, a navíc nevlezu do vody, co má míň jak 30 stupňů, i kdyby byla liduprázdná.
mrakova 143160
14.3.2016 16:35:29
Monty - pokud budou vedra jako loni, tak je asi nejlepší trávit je u vody. Co jiného chceš v tom vedru dělat? To se dětem ani nechce běhat někde venku, jezdit tam na kole apod.
Dream 17791
14.3.2016 16:26:23
Podívej se do stromu, na co jsem reagovala. Na prispevek Monty, kde se podivovala, ze by to bavilo vsechny deti. Ovsem ona nemyslela bazén jako takovy, coz mi nebylo hned zřejmý. Naopak příspěvky od vsech ostatnich vyzněly v tom smyslu, ze tohle je blbost kupovat pro tak velke deti, ze jejich deti by to nebavilo. Chce to podivat se, na co je ta reakce.
Dream 17791
14.3.2016 16:22:38
Ale pokud bys k prispevku rovnou napsala, ze tam denne chodi na rachandu i bezdomovci, ze to budes kazdy den vypouštět a napoustet, nebudu ti psat, abys tam dala tampu. To bych ti napsala, at tam radsi das hadici s rozstrikovacem, u toho se deti vyblbou taky dost. Představa, ze kazde rano nekam pojedu, tam vyndam bazenek, nafouknu, napustim a vecer vypustim, vycistim, vyfouknu, ta by me fakt klepla. Opet jen muj nazor. Tebe by to treba bavilo, je to pro tebe super představa, tam kup to z te fotky. Protoze to, co jsme ti radily, neni na denní vypousteni a napousteni.
Dream 17791
14.3.2016 16:15:38
Tak nechces opravdu srovnávat aquapark a tvoji fotku? Nevidíš tam zadny rozdil? Fakt ne?
TV stolky na Favi.cz - největší výběr
Dream 17791
14.3.2016 16:14:10
Kazdy ti napise nazor podloženy svou zkusenosti. Takze jsem ti napsala, jaky bazén jsme v tomto veku deti meli a proc. Dostala jsi presne ten nazor, ktery jsi chtela. Ze se tobe nelibi, za to fakt nemuzu.
Monty 129940
14.3.2016 15:50:50
Prosím tě, co máš pořád s tou intelektuální zábavou?
Důvod, proč jsem psala byl ten, že venku na zahradě nebo na vesnici u babičky se prostě děti podle mého názoru zabaví i bez nafukovacích pitomostí a přijde mi škoda strávit prázdniny "v přírodě" tímhle způsobem. Ale jestli tvoje děti fakt baví jen tohle, tak beru zpět a jako bych nic neřekla. ~;)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1876  [Dalších 1556 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.