| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 1876  [Dalších 1276 >>]
petka111111 98482
16.1.2015 14:13:42
Máme postavený nový dům, bungalow. Bydlíme v něm rok. Doděláváme zděný plot a zahradu a řešíme, zda udělat bazén nebo ne. Nadzemní nechceme, prostě klasika plastový nebo nerez do zemi.... Místo na bazén je a veliké....Ale já řeším, že je to docela velká suma peněz, zdá se mi, že se tolik nevyužije..prostě léto trvá chvíli a to mám pak hledět celé další měsíce z terasy na zadělaný bazén? Kdyby byl, byl by hned u terasy. Manžel chce hodně...i děti...jsme v městečku, kde koupaliště není ( nejbližšší 5km ), rádi plavou ( já se ráda v létě namočím, ale že bych kraulovala to ne:-) ) Prostě mi to přijde velká suma za něco, co se využije cca 3měsíce ( když je hezké léto, nechceme zastřešení skleníkové, ale roletu ), že časem děti budou chtít raději na koupaliště...a já budu hledět na prázdný bazén..nebo zadělaný bazén....Jaké máte prosím zkušenosti? Děkuji
Lenka Slaná 145832
14.1.2015 18:07:34
Mě se akurát u nich parkrát stalo,že nedoručeno jak má, asi chyba u dopravce, ale techneco je super...v létě bud zase napouštět tak asi nakoupím už teď:-D
Lenka Slaná 145832
14.1.2015 18:05:27
Taky jak koukám někdo užívá techneco...mě se líbí,kolik mají produktu a možnost vybrat je na jejich eshopu a zakoupit :)
Lenka Slaná 145832
14.1.2015 18:01:54
Na špinavou voduv bazénu, když sem v létě měla napuštěný bazén poprvé, tak se mi stalo že voda nebyla tak krásně průzračná, špatně jsem se starala, říkala jsem si místo sava koupím nějakou kvalitní chemii narazila jsem na výrobky Techneca, které kupuji nějaký pátek, kupujete taky někdo, je i na hodně znečištěnou vodu, bazén mám po něm průzračný, tedy vodu v bazénu :-D
Lenka Slaná 145832
14.1.2015 17:57:30
Má někdo zkušenosti s bazénovou chemii Techneco? :) jÁ JEN, že taky kupuju nějaký pátek, jestli jste také spokojení...nebo doporučejte jinou,mne vyhovuje
Kája 145760
9.1.2015 3:55:25
tu firmu dokonce radi i vice lidi jak se tady tak rozhlizim... ale nejde o firmu jde o to, aby k vam pristala hlavne dobra rada :).
Kája 145760
9.1.2015 3:53:25
Dobry den, Myslim si jako i ostatní že by na to měl přijit ten vločkovač. techneco eu ma spoustu rad. sou z prahy, zkuste se podivat i k nim co vsechno nabizi. me pomohly jejich vyrobky zase na mastnotu ktera se mi rozlezle po stenach bazenu.
~;((
Marketa 145759
9.1.2015 3:42:56
Dobry den. bezchlorova chemie se nam uz take osvedčila. mohla bych doporucit i konkretne at nemusite treba dlouho hledat - me to vetsinou trva sto let a taky jsem rada za tipy. najdete hodne veci a rad na ešoopu techneco.eu. a je tam primo vlevo ve sloupečku bezchlorova chemie, zkuste se podivat. Manžel je alergicky a chlor, tak jsme po tom hodně pátrali. :-)
Kvalitní manželské postele do vaší ložnice na Favi.cz
Marketa 145759
9.1.2015 3:39:12
Naklady teda jak kdy. byvaji i ruzne akce na veci okolo na udrzbu a tak. taky se dost usetri kdyz se dobre zazimuje a nevypousti se voda. my budeme brat vyrobky z eshopu techneco tečka eu, třeba se tam podivejte a zistite co vse zhruba muze stat. hezky den ~;)
Marketa 145759
9.1.2015 3:36:47
Zdravim. mame už neakou dobu zahradni bazen. mate nekdo vyzkousenou chemii, ktera pusobi dobre na vodu a se kterou se da dobre pečovat o celkovy stav bazenu? nechci to všechno nechat jenom na mazelovi. Znami si kupuji z jednoho ešopu techneco tečka eu v praze. znáte ? :-)
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 1876  [Dalších 1276 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.