| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 600] Názory 601610 z 1876  [Dalších 1266 >>]
mote2 145689
5.1.2015 13:30:32
Ahoj, máme vířivku doma, ale od Alpinu menši je pro dva dospělé a dvě děti asi 750l vody. Nedáme na ni dopustit, do vody nedávám žádnou chemii, protože máme malé děti a voda vydrží asi týden pak ji vyměním, není to tak velká práce. Přes noc teplota klesne jen o trochu tak nemusíš tak dlouho nahřívat. Opravdu za hodinu nejméně 2 stupně nahřeje, když venku svítí sluníčko tak klidně i 4. Dokonce jsme počítali, že budeme doplácet za elektřinu a vyšlo nám to tak to tak hrozně nežere. Za nás jsme tedy velice spokojený a o zakoupení přemýšlí i babička.:-)
Fren 117315
5.1.2015 11:10:19
Můj blízký příbuzný má něco v menším a strášně se divil,že si to taky nepořídíme,vždyt to stojí jenom 1500,-~t~Jsem se mu musela hodně smát,on je totiž hodně pracovitý člověk i jeho žena,nemají s ničím problém,od rána o víkendu poletují jak včelky,furt něco dělají,neexisuje,že by si dali relax v posteli jako my třeba.A tak když jsem mu řekla,že nikoli peníze,ale ta údržba by nás nebavila,tak se velmi podivil-jaká údržba,vždyt to jen nafoukneš,pak zas sfoukneš a uklidíš.
On už jaksi nevidí jako opruz to,co tam vidíme my:že to před sfouknutím musíš: vyčistit,vysušit a prostě vůbec každá bebecha,pokud má být její používání příjemné,tak vyžaduje tvůj čas a jakési opečovávání.
To nemluvím o tom,když se do výřivky/bazenu chodí,tak se tam tahá tráva a binec vůbec,hmyz na hladině,takže pak je dobré zakoupit vysavač,chodit ze sítkou no na to bych se já osobně vykašlala,si radši zajdu s igelitkou do bublin jednou za čas,když se mi chce a zase s ní pěkně středem odejdu.Aniž bych si s něčím dělala hlavu a než prokoupu 20 táců,to už se budu stejně dívat na kytky zespoda.~;)

Taky je dobré zohlednit náklady - než ohřeješ m3 vody,potom tam tu teplotu udržovat nebo pokaždé vytápět od nuly,hm.
DaVinci 49945
5.1.2015 8:35:56
Koukni třeba na heuréka.cz, tam budou nějaké recenze
Lotosový květ 145593
5.1.2015 1:01:24
Ahojky, potřebujeme trošku poradit. Radi bychom koupili mobilní vířivku http://eshop.techneco.eu/Nafukovaci-a-mobilni-virivky/615-Mobiln%C3%AD-nafukovac%C3%AD-v%C3%AD%C5%99ivka-Sspa-Kleopatra-XL. Máme početnou rodinku a všichni máme rádi vodu a relax. A však nikdo z našich známých nemá s tímhl zkušenosti. Je tady někdo, kdo se v tom koupal nebo ji má doma? Je těžká údržba? Moc děkujeme za odpovědi :)
sylvaina 77406
13.7.2014 17:44:37
Děkuji.
Dana 143148
13.7.2014 17:04:46
Dle mé zkušenosti 6% peroxid vodíku pěkně leptá, 3% se používá na rány a pěkně pálí, ale kůži již neleptá. Na desinfekci vody by asi stačil 0,1 % roztok. Vyšlo mi to na bazén 2 m3, což je 2000 litrů asi 8 litrů toho 22 %. Ale raději si to ještě přepočítejte. Je to bez záruky.
sylvaina 77406
13.7.2014 12:44:18
Nevíte někdo, mám-li 22℅ peroxid vodíku, kolik ho musím nalít do bazénu o objemu 2m3, aby to fungovalo jako dezinfekce a zároveň ne jako žíravina? Potřebuji se vyhnout chloru. Předem díky.
jentak
  • 
13.6.2014 10:00:36
My máme kolem nejfrekventovanějšího místa, kde prostě trával nedržela, kamenný koberec - ale máme ho i na terase a schodech, je potřeba ho občas projet tlakovou myčkou.
Obývací stěny na Favi.cz - největší výběr
Citronove koliesko 7937
12.6.2014 20:24:40
takéto niečo
http://detskeihriska.etrh.net/index.php?page=shop.browse&category_id=172&option=com_virtuemart&Itemid=53
Citronove koliesko 7937
12.6.2014 20:21:48
Možno by stačilo položiť také "gumené" pružné dlaždice ako sú napr. na detských ihriskách. Dajú sa kúpiť na kusy, položíš koľko potrebuješ a po sezóne upraceš.
[<<Předchozích 600] Názory 601610 z 1876  [Dalších 1266 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.