| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 10586  [Dalších 10426 >>]
kaculda 17148
24.7.2012 19:57:37
Ahoj holciny,
nakukuju, ale nepisu~f~, valim se tady vzdy u pc na gauci a dodelavam resty do skoly a pak uz se mi nechce psat:-).
Pomalu finisujeme, deti maji zitra posledni den skolu, ja jsem byla dneska naposledy v praci, ale jeste do patku mam kazdy den vedlejsak~8~, tak si dovolenou nic moc neuziju. Ale v sobotu uz konecne jedeme k nasim~k~, tento rok budeme vyletovat po CR a po pribuznych. Jak uz jsem psala, penize za dovolenou musime vrazit do rekonstrukce noveho bytu. 1.zari mame predani a hned pak nastupuji remeslnici, my se mezitim nastehujeme do toho mensiho byt, ktery pak pronajmeme. Deti totiz meni skolu, tak aby bydleli hned za rohem, D. si bere na prvni tyden dovolenou, aby byl doma. To bude peknej mazec~;), ale uz se tesime, budeme spat na matracich a bude to jak v hotelu, jen to nejnutnejsi s sebou~d~, nejak to musime zvladnout~t~.

Dooly, ja jezdim pres BW a bayern s Schöne wochenende Ticket, v automatu stoji 39 euro...a plati po celem Nemecku:), pro 5 lidi~;). Za prepazkou stoji asi o 2 eura vic.
Jedete na Bodensee? My se tam taky nekdy chystame, tak musis poreferovat~k~.

ja jsem s Johanou dorazila s koupaku, konecne je krasne pocasi:). V nejakem nemeckem state zacina uz zase zitra skola, a nam to tak suprove vyslo, ze akorat zacalo konecne leto~x~.
Dooly. 12201
24.7.2012 6:20:56
ahojky holky,

Kacul,mela bych na tebe dotaz,na jakou jizdenku jezdis od vas do Cech o vikendech kdyz vozis deti?Potrebuju se v zari dopravit ode me k Bodensee(BW) takze bayern ticket mi asi stacit nebude..ale co existuje jineho?Porad pls,nevyznam se..diky:-)

vsem krasny den!
apollo 57827
18.7.2012 12:54:40
Ahoj Deji, taky dost, že se někdo ukáže jinej než já a Dooly~;)
A copak vás postihlo za choroby? A jak vám roste Pavlínka? Napiš víc až budeš mít chvilku,
Taky se chystám na další dovolenou a to už za týden tak se těším jen netuším kam vyrazíme:-)
Deja 55071
17.7.2012 20:10:38
Ahoj holčiny, hlásím že žijeme, ale už přes měsíc se u nás nějak střídají choroby (momentálně střevní viroza), tak jsem ráda, že žiju...
Kluci byli na táboře a vrátili se nadšení, spokojeni a špinavi jak prasátka. My dovolenkovat začneme až v srpnu, kdy bude mít Martin dovolenou.
Písnu snad brzy více....
Jinak kdo už prázdninuje, tak přeji hezké prázdniny bez chorob a nehod ~;((.
apollo 57827
16.7.2012 9:38:44
Ahoj Dooly, zdravím při pondělku:-) A jak dlouho máte prázdniny? U Kačuldy začínají dřív nebo se pletu?
Včera jsme se vrátili ze Šumavy také tam byla pouť a O. si jí užil. Nakoupil si spoustu věcí~8~ turecký med chlap to tam odsekával sekyrkou~t~ a dokonce mi vystřelil několik růží~R^ Víkend byl náročný byla jsem celkem unavená. Jak jsme pobalili a uklidili tak se zatáhlo a začalo pršet až domu.
Ale stejně je V. dobrej v cizí zemi jinej jazyk a hodnocení je dobré~;((
Počasí nic moc tak mi ani nevadí, že jsem v práci.~3~
pa a pěkný dny,
Dooly. 12201
14.7.2012 14:11:50
Apollo,ne , prazdniny budou az od 1.8., hodnoceni zatim nevim,znamky jsou jen ze 3predmetu a ja tipuju -matika 1, vlastiveda 2 a nemcina 3,mozna i 4:-(

bohuzel nemaji ani zadnou zakovskou ci notysek.takze ty znamky vidim jen kdyz prinese podepsat pisemku.asi si je zase budu muset zacit zapisovat

Dooly. 12201
14.7.2012 14:10:06
ahojky,u nas byla minuly vikend pout a deti sly povinne do rpuvodu,bohuzel jim zorvna v tudobu sprchlo,jinak bylo krasne..

dneska jsme byli na poli na jahodach, tak si tu mlsam dortik:-)
apollo 57827
13.7.2012 9:11:30
Ahoj přeju pěkný víkend, Dooly nemáte už prázdniny? Jak dopadl V. v hodnocení?
Chystáme se na pouť trochu se obávám počasí, ale snad se to vyprší dnes a bude pěkně. Hlaně ať není zima~R^
apollo 57827
12.7.2012 14:00:11
Ahoj, nestačím dočítat~;)zkrátka diskuzní prázdniny~l~
Já jsem týden v práci a jsem jak když jsem ani neměla týden volna~8~ ale brzy zase odjíždíme:-)
Dooly já vím fotky by to chtělo, ale teď posledně jsem nefotila nemáme foťák, který se snažím pořídit takže fotky budou až někdy, ale nezapomenu:-)
Hezké dny,~;((
Dooly. 12201
11.7.2012 12:19:00
ahojky,teda tady to zije:-)

Apollo,nahod nejaky fotecky~;)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 10586  [Dalších 10426 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.