| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 10586  [Dalších 10436 >>]
apollo 57827
29.8.2012 11:02:47
Ahoj Dooly, jak se máte?
Ne, nic z toho zatím není na pořadu dne. Nikdy neříkám nikdy, ale v nejblížší době opravdu ne.
Příští týden se chystám vzít si dva dny dovolenou. Jeden den bude oslava narozenin. Napsala jsem jedné agentuře byl by to hodinový program v lese pro děti. Pohoštění potom u nás doma. No cena za akci 1.700,- . To je dost co?

Dooly. 12201
28.8.2012 18:44:33
Apollo tak to gratuluju! NO? a budou ? svatba a mimi?
apollo 57827
28.8.2012 11:06:30
Kde se všichni touláte? Prázdniny u konce a účast žádná~d~ U nás nic nového. Jen možná něco nového je J. by chtěl svatbu a miminko. Asi utužení našeho skomírajícího vztahu. Já jsem ta brzda~e~
Tak se taky ukažte, pa
apollo 57827
21.8.2012 12:20:27
Tak teď jsem zjistila změnu, že už nesvítí žlutě když napíše ~l~~8~ teda to jsou novinky nejsem v obraze. Pak jsem dojdu a vidím, že dneska psala Aklari a vypadá to tady jak když nikdo nebyl. Si musím zvykat.
apollo 57827
21.8.2012 12:16:26
Ahoj holky~;) Dolly už se neflákám, chodím do práce už 14 dní~8~střídala jsem kolegyni na dovolenou záviděla jsem~f~a další volno budu mít první den školy.
U nás je to tak, že O. ví, že bude muset a kdo má kopřivku je maminka~l~ ještě bych tak měsíc brala~;)
Aklari, tak máš volno a babička si bere vnoučata najednou? To má menší MŠ:-) Co králíček? Já se snažím ještě na víkendy, aby O. nebyl v Praze. Musíme ještě také nakoupit nějaké věci do školy. Začátkem září má také narozeniny a chce si pozvat kamarády tak vymýšlím co a kam je pozvat, aby neseděli také pořád doma. Přemýšlela jsem zaplatit jim hodinu v bazénu s instruktorkou já bych si sama netroufla je uhlídat, ale ty jsou na to zvyklé.
Jaké máte počasí? Včera mi ukazoval teplomět 39~8~ a to už se nedá bylo hrozně. Dnes pouhých 33 stupňů to už by šlo ne~2~pohoda. Muškáty na oknech místo červené po včerejšku vybledla barva a jsou růžové aspoň tak, že jsem o ně nepřišla.
V práci máme klimatizaci tak je příjemně.
Holky hezké horké dny a v zimě si na ně vzpomeneme až bude - 20, tak pa pa a napište,
aklarisa 58062
21.8.2012 9:21:04
Včera jsem odvezla holky k našim, tak jsem tento týden bezdětná. Mamka hlídá 5 vnuků - chudinka. No a než jsem je poslala na poslední prázdninové vyžití, tak jsme pořád někde byly. Nejčastěji s kamarádkama po venku. Jak se těší vaše děti do školy? Sabča má z toho kopřivku.Nechce ani slyšet, že začne škola. Ona ví, že už zase nebude čas na hraní, lítání po venku. Co se dá dělat, vzdělávat se musí :-)
Dooly. 12201
18.8.2012 8:32:15
preji krasny sllunecny vikend,kde se flakate?
apollo 57827
10.8.2012 14:06:43
Ahoj Dooly, Aklari, také jsem se dlouho neukázala. Končí mi 14 dnů dovolená~n~ ale ještě si nějakou vezmu v září, abych se měla ještě na co těšit:-) uteklo to rychle, ale užila jsem si jí s O. střídavě na Šumavě,Kokořínsku a nějaké dny v Praze ZOO, plavání. Byla to celkem honička ty přesuny. Zítra se chystáme opět na víkend.
Dooly já zase dělám resty na zahradě pleju a když dodělám tak mohu začít od začátku ~8~
Hezký víkend, dovolenou pa
Dooly. 12201
8.8.2012 7:20:21
ahojky,

koukam,ze se nam ozvaly i nicky co uz tu dyl nebyly, chvalim~g~

mam tenhle tyden dovcu,tak jsem se tesila jak se budu valet,ale nevalim,v patek jsem byla na resekci zubu a ted kdyz jsem se z toho trochu vpamatovala,tak se snazim poklidit byt,vyhazet stary kramy,vsechno srovnat a prerovnat.. ptz jsem svuj byt posledni pulrok fakt zanedbavala~o~ Takze jsem vymalovala obyvak, prestehovala v nem nabytek,vyhazela ruzne vystavni serepeticky a hned to vypada lip:-)

Vikymu v pokojiku jsem nechala pridelat takovy ten houpaci pytel od Ikea,ted jeste policky na knizky a bude vic uklizeno. A pak se vrhnu na prohazeni jeho hracek pristi tyden, to jede s babickou k pribuznym. Kdyz je doma , taktotiz vsechno desne potrebuje~t~

od vcerejska tu ma kamarada,tak si dneska udelame vylet a pojedeme sem: http://www.franzensbad.cz/cs/aquaforum/
bereme i babicku,kt.pohlida po baziku a ja si zajdu k holici...
tak uz se tesim,konecne relax:-)
aklarisa 58062
30.7.2012 14:07:54
Ahoj holky.
Ostuda se tu ukazuje~;)
Dlouho jsem tu nebyla a ani jsem nedala vědět, že jedem na dovču atd. No, tak už jsme zpátky~3~ Byli jsme v tom Bulharsku. Celkem 14 dní i z cestou. Zrovna tady prý nebylo hezky a my chytli tropy. Tak jsme si to užily, tak jak to má byt. Ke konci už jsem byla ráda, že už jedem domů a teď po týdenní pauze tady bych se tam klidně vrátila.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 10586  [Dalších 10436 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.