| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 10586  [Dalších 10366 >>]
apollo 57827
22.5.2012 11:47:30
Ahoj cizinko:-)~;) že se taky ukážeš~8~ ale s náma taky můžeš probrat zoubky a růst já si to ráda připomenu trochu mi to chybí. Ráda věřím, že v práci není o co stát. Užij si to. Doma bych byla hned, ale už si to nemohu dovolit:-)
Tak já ti pošlu mojí tchýni ~t~
Deja 55071
21.5.2012 13:36:41
Jinak Dooly gratuluji ke zkoušce a před všemi sportovními výkony všech smekám...
My původně na dovču chtěli k moři, ale nějak se mi přestává chtít: Martin by byl s klukama a já bych si užívala lítání za Pavlínkou. Takže klidně nějakou tchýni, tchána nebo podobnou existenci bych i výjimečně přibrala...
Deja 55071
21.5.2012 13:33:13
Ahoj, jsem ostuda vím... Loučí se ten, kdo odchází a to nehodlám ~;). Já jsem totiž tady za tajného agenta. Sleduju vás, ale nepíšu ~j~. Proč nějak nevím no ~f~.
Na jinou diskusi pravda chodím, leden 2011, ale, že bych byla taky nějak extra aktivní se říct nedá - s někým Pavlínčiny míry (teda spíš podmíry), příkrmy, očkovaní, zuby a takové důležité věci musím probrat ~t~.
Celkově se na rodině vyskytuji o hodně méně, spíš utrácím na FB a farmařím na Farměramě ~:(.
Dnes jsme byli s Pavlínkou v Yamaze a teď spí, tak plním resty... Jinak je to u nás furt dokola: hlavně hromada prádla. Chlapa mám pořád stejného, kluci střídavě jsou na zabití, střídavě k pomilování. Pavlínka roste a místo princezny mám doma amazonku, Martin se jen směje... Po práci se mi vůbec nestýská, takže netuším o čem mluvíte ~2~.
apollo 57827
21.5.2012 10:22:58
Ahoj holky, zdravím po víkendu z práce. Vydařil se asi všude~R^Kačul tak u nás to na koupání ještě nebylo no ve volné přírodě ne. O víkendu jsme byli na Šumavě uklidit, posekat bylo to příjemný:-)
Včera jsem šla na jogu a měla jsem dost. Ze sebe jsem měla radost, že jsem se donutila jít~R^je to potřeba bolelo mě to a nevydržím~a~ takže 1x týdně to doufám budu dávat.
Taky doufám, že termín najdu.

Mějte se hezky užívejte krásných dní na víkend už zase hlásí ochlazení,~3~
kaculda 17148
20.5.2012 20:16:52
Ahoj po vikendu~;),

jak koukam, tak se pocasi vydarilo vsude~g~. V sobotu jsme meli babi, prababi a tetu z GR na obede:), konecne me to donutilo uklidit komplet celej byt~t~ a jsem za to rada, nemusim ted porad myslet an to, ze je velky uklid jeste prede mnou~t~. Dneska jsme uz pred jednou vyrazili na koupak, rozhodli jsme se koupit sezonni kartu...malem jsem odpadla, chteli 100 eur,tak jsme ji ale koupily, vyplati se nam. Ale cena me zarazila, stavi ted hned vedle mensi aquapark a uz zvedli ceny, jako kdyby byl postavenej~e~~a~. Bylo suprove, deti se i vysprchovaly, tak doma nebyla zadna honicka...a byly tak hotovy, ze v pul osmy uz spaly~t~ a to jsme v sedm dorazily~t~.

Dooly, drzim dal palce a velka gratulace, ze jsi to tem sprtum nandala~x~~t~.

Apollo, tak snad nejaky termin najdete~;((. Vubec se nemus ospravedlnovat, ja vim, jakl to s tchyni myslis...a jeste k tomu o dovolene, ja si to vubec nedovedu predstavit~5~.

Aklari, nechavate kralicka behat volne po byte? Nebo jsem to spatne pochopila?

Holciny preji Vam pekny zacatek tydne:-), ja se jdu naucit par veci~t~, mam to jako vymluvu, ze jsem porad jeste nezacala s rocni praci, tam nevim kde zacit, nastesti nam prodlouzili termin odevzdani o 4 tydny, tak na to zvysoka s..u a myslim si, ze je dost casu~8~.
Dooly. 12201
18.5.2012 18:00:30
Vam taky krasny vikend! Meli jsme ted skolni slavnost a bylo nadherne,nejdriv zima pak vyslo slunicko a parada~R^
apollo 57827
18.5.2012 10:26:39
Jinak přeji všem pěkný víkend :-)
Aklari já myslím, že Deja chodí na jinou diskuzi, ale rozloučit se mohla~;) ~;) pa
apollo 57827
18.5.2012 10:24:02
ahojky zdravím, a jdu rovnou s gratulací~g~ ~R^ Dooly super šikovná co jiného dodat~;(( a doufám, že to zaměstnání od července vyjde~R^ Já jsem se rozhodla, že ani to Řecko ne. Našla jsem pěkný hotel v Bulharsku komfort, ale bohužel je u nás potíž s termínem~8~~e~~d~chtěla jsem v červnu, ale to nedám vypadá to až na srpen kdy opravdu budu mít dovolenou, ale to tam asi padnem vedrem a to jsem nechtěla v září už nemůžu. A o prázdninách se taky musíme prostřídat v práci no je to ....... tak doufám, že to nakonec vyjde.
Aklari to je ~R^ že pojedeš taky s vašima:-) to si určitě užijete~;(( Letos budu řešit tchýni. Normálně kam se jede tak jezdí i ona a už mi to celkem ...... obávám se, že pokud bude moře tak pojede s náma a já si potřebuji odpočinout a ne poslouchat tchýni. Nejsem zlá nebo nevděčná, ale ....... prostě to se nedá.
aklarisa 58062
17.5.2012 8:39:33
DEJI A TY SE TU OBĆAS NEUKAZEŚ PROĆ, SAKRA!!!~4~~t~
aklarisa 58062
17.5.2012 8:17:35
Fuj Dolly, nestraš. (s tchánem). No, tentokrát byl A. tak šlechetný, že to nabídl našim a ségře. Tak mamka pojede se ségrou, můj tatka s nama a pojedem spolu všichni.
Co se týče Bulharska, tak jezdíme do Primorska. Myslím, že jsou i hezčí místa, ale A.jinam nechce jezdit~d~ My se ani neubytováváme v hotelích , ale po privátech.Jo vlastně loni jsme byli v takovým hotýlku.
Dooly, tak aspoň si dostala šanci, tak to je~R^ a pak se posypou prašule~t~
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 10586  [Dalších 10366 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.