| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 10586  [Dalších 10266 >>]
apollo 57827
6.3.2012 12:58:01
Ahoj Dooly, právě, že 1x denně je velice rizikové pro velká plemena . 1 jídlo se musí rozdělit do 2 dávek. U nás dáváme ráno a večer. Nikdo neví co to způsobuje, ale může to přijít kdykoliv ráno večer. Pes si jde lehnout a ráno už nevstane. Postihuje to velká plemena a kdo má široké hrudníky a také genetika. No a měla to jeho máma i sestra takže se dalo čekat, že to někdy přijde.:-)Mám nastudováno. Operace je velmi drahá a někdy ani nepomůže~d~ nás to stálo 3 tisíce. Operace i 15 tisíc.
Nějak tady poustevničíme co? Už se pomalu nikdo neukáže.
Já jsem v práci. Už je ti líp?
Dooly. 12201
5.3.2012 19:48:11
jej,Apollo.. na to nas kdysi upozornoval chovatel co nam prodaval ridgebacka..

rikal,ze najist musi dostat az vecer,kdyz uz vis,ze nepujde ven a nebude litat... ze jednou denne to pro dospeleho psa staci aby se najedl..
apollo 57827
5.3.2012 19:21:45
Ahoj Dooly, víkend byl krásný:-) No a u nás i mírně hektický. V sobotu po příjezdu domu k našim jsme ujížděli se psem na veterinu na kliniku kde si ho nechali přes noc do druhého dne na kapačkách. Skoro přetočený žaludek tak vyčištění a druhý den šel domu. Šlo o život no u velkých plemen se to stává~d~ musí jíst po troškách a léky už navždy. Ještě že to dopadlo dobře.
Dnes začala škola tak jsem byla s O. vyřídit něco po úřadech stavila se s ním na hřišti úkoly večeře a půjdeme spát~d~~e~je to koloběh.
Tak pěkný večer, pa~3~
Dooly. 12201
4.3.2012 20:45:08
ahojky,

tak co,jaky jste mely vikend? ja se v so.rano probudila s tim,ze se mi nechce hnit doma,tak jsem napsala bratrankovi do Domazlic jestli maj cas..a meli,tak jsme hned vyrazili,udelali jsme si vylet. Bylo to paradni.Konecne jsem zase prisla mmezi jine lidi nez jen prace/skola..
A taky bylo krasne pocasi,tak jsme sli na prochazku atd..
apollo 57827
2.3.2012 12:27:01
Ahoj Dooly, tak dnes se nezvykle hlásím z práce. Budu dnes až do večera.
Dooly, a prozraď recept na těstoviny:-)
Jídlo bylo dobré a co bylo hlavní, že jsem nemusela vařit:-)
~3~
Dooly. 12201
2.3.2012 7:54:12
ahojky,

Apollo,dneska jdu k fyzioterapeutovi,tak uvidime co mi povi..~j~mel by me naucit i nejake cviky na protazeni a posileni.Ma i solnou jeskyni,tak taky uvazuju,ze bych tam zacla chodit.

Mnam,ta vecere zni uplne suprove!
Posledni dobou vubec nevarim,uz se stydim .. a tak jsem si dala na vikend zavazek udelat me oblibene testoviny se zampiony a lososem
apollo 57827
1.3.2012 20:41:47
No byl doma 3 dny a zákon tady asi žádný není. Raději potom nebudu pátrat. Pa a dobrou noc,~3~
apollo 57827
1.3.2012 20:40:36
se zeleninou. Poslední dobou píšu jak tatar. Jdeme si úpustit pohádku.
apollo 57827
1.3.2012 20:39:29
Kolikrát jsem něco vyřídila třeba odhad a pak ti tchýně řekne, že dcera měla lepšího odhadce. A cena byla jiná. No nic no. To je život jak se říká pro dobrotu na žebrotu.
Tak dobrou noc a zastav se,
Jinak večeře byla výborná nechala jsem jí připravit a donesla domu. Kuřecí paličky se zelenou přelité sýrovou omáčkou. O. měl americké brambory.
apollo 57827
1.3.2012 20:35:51
Dooly máš pravdu já se na to můžu vy...... to vím jistě. Už jsem to hodila za hlavu. Oni jsou taková zvláštní rodina. Když pomůžeš tak si najdou tisíc důvodů že si to vyřídila špatně~e~
Ať jsi brzy zdravá. Škoda, že nemůžeš na masáže. Pomohla by ti.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 10586  [Dalších 10266 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.