| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 189  [Dalších 119 >>]
Bety, školačka + 2 klučíci 32562
16.7.2006 22:49:25
ještě, zdravím Vás holky všechy. Janinko, blahopřeji k narození Petříka. Dlouho jsem se nehlásila. Možná teď o prázdninách to bude lepší. Mějte se krásně a někdy zase pa!!!!
Martina
  • 
16.7.2006 22:45:33
Ahoj Tinulko, bydlím kousek od Holýšova, mám ročního chlapečka a v nových bytovkách bydlí mí rodiče. Na tyhle stránky moc nechodím, ale sem tam sem mrknu, abych byla v obraze, jestli už se stěhujete a pak se můžem domluvit na setkání. Ničeho se neboj, orientovat se v Holýšově není nic těžkého :-)
Bety, školačka + 2 klučíci 32562
16.7.2006 22:44:22
Ahojky Tinulko, já bydlím v Holýšově, jsem sice také tzv. "náplava", ale bydlím tady už 13 let. Nové bytovky jsou pěkný, jsou na hezkým místě, tak věřím že se Ti bude dobře bydlet. Na net chodím jen občas, ale když se budeš chtít na něco pozeptat nebo jen tak poklábosit jsem k dispozici. Čauky a měj se moc hezky.
Tinul 12215
16.7.2006 16:17:26
Ahojky holky.Právě teď bydlím v Brně a někdy v srpnu nebo v září se stěhuji do Holýšova.Hledám nějakou kamarádku z Holýšova nebo okolí,která by mi pomohla seznámit se s okolím a místními zvyky:-)Je mi 28, jsem na MD a mám 2letou dcerku.Budu bydlet v těch nových bytovkách.Dost těžko se seznamuji a mám hrůzu z toho,že budu v novém bydliště chodit s Kaťulí za ruku a koukat smutně po ostatních lidech a myslet na nějakou spřízněnou duši.Asi jsem praštěná,ale mám z toho tak nějak strach.Je to pro mě velká změna to stěhování.Na net chodím jen občas,snad to nebude moc vadit.Tak zatím Pa
Betulina
  • 
5.7.2006 22:39:09
o víkendu jedem do Domažlic, nechceš teda ty nálepky do DM? já to asi fakt nevyužiju.. (jestli si to dobře pamatuju, tak jich mám 10. a pak, nehodil by se ti Sunar 12+ s kakaovou příchutí? jsem zase něco koupila a on mi to kryštůfek vůbec nechce..
telefon na tebe ještě myslim mám, jestli nemáš jinej, tak když bys to chtěla, tak se pak můžeme sejít a dám ti to :) já mám číslo taky kdyžtak stále stejný..

čau bet
Betulina
  • 
19.6.2006 0:11:02
a bylo kráásně :)

už pro tebe tvořím fotoalbum(http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?id=50807), ale už mi to hodněkrát spadlo, takže tu už sedím fakt dlouho.. ještě že mám co při tom dělat :)
ale už si půjdu lehnout, tak ti k tomu napíšu víc třeba jindy,
tak zatím ahoj

jinak s tím zamčením.. já tam ukazuju fotky i lidem, kteří nejsou z rodiny.cz ale třeba z mé skutečné rodiny a ještě nějakým známým, kteří tady žádnou registraci nemají (a ani si ji kvůli tomu zakládat nebudou) takže proto jsou přístupné.. ale máš pravdu, budu je zamykat a jenom když budu očekávat "návštěvu" někoho (vítaného) neregistrovaného, tak to odemknu..

a já bych si celkově s tím albem klidně víc vyhrála, ale jaksi vždy, když jsem se o to pokusila, tak mi to prostě spadlo, tak jsem už tak nějak rezignovala :o/
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
7.6.2006 13:21:30
Bet tak si to hezky užijte a opatrujte se tam.Pak dej vědět a hoď fotky.Pa a šťastnou cestu.

Ještě k albu co máš.Pokud ti můžu poradit zamkni si ho a dej si to jen pro přátele.Někdo toho může zneužít a vaše fotky se pak můžou někde objevit.Je to jistější.
Díky za přítele.
Tak ještě jednou pa.
Betulina
  • 
7.6.2006 11:37:58
tak se rozhodlo a jedééém :)
pádim balit.....
Betulina
  • 
6.6.2006 23:13:54
no nevím, jestli by ses teď v chorvatsku víc zahřála, neb tam prý dnes bylo celý den 16°C :o(
kryštof měl teď večer 37,9°C, tak fakt nevíme. Co bychom tam dělali, když by jen stonal? stanot může i tady.. Manža říkal, že se rozhodneme zítra v poledne (jsem teda kdyžtak zvědavá na tu makačku rychlovku zabalovačku :D) no nic, jdu si třídit myšlenky.. -co zabalit z oblečení, co z jídla, co dokoupit atd...

jinak my jsme se brali 25.6.2004 ( http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?choose_image=&choose_image_dialog=&id=32117 :)

mějte se, čauky
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
6.6.2006 19:48:39
Bet já to "zase moře" myslela jako jestli jedete opět k moři nebo někde tady po Česku:-)))
Nechcet mě vzít sebou?Je mi tu zimaaa.
Tak sem pak nahoď ňáký fotky ať se můžu pokochat teplíčkem aspoň na dálku.
Koukám že jsme se vdávaly stejnej rok.My se brali 24.4.

Ještě k těm bodíkům.Ty platí minimálně do konce rou a třeba budeš mít cestu kolem a něco si tam koupíš.

A jak se máme?celkem to jde ale večer před osmou řveme.Jinak opět nekojím nevím jestli jsem to tady už psala a jsem na Nutrilonu AR proti ublinkávání.Ten měl i Honzík.Ve čtvrtek jdem na převážení tak jsem zvědavá kolik má.Ale bude drobnější než Honzík.Teda zatím to tak vypadá.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 189  [Dalších 119 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.