| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Zlín

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 7635  [Dalších 7515 >>]
binaryy szuká ovci 109793
27.2.2011 22:24:14
díky, svatba bude začátkem srpna takže v parnu :) a chcem mít venku oběd, pak ,,volná zábava " s hudbou a k večeru chcem sednou k ohni a opéct párky :) ostatní domů, my přespíme..
Eva
  • 
27.2.2011 17:56:08
Ahoj Binarry,

my měli obřad na Lešné - nádhera a hostinu pak v Kostelci na hotelu na kopci v salónku. Salónky tam jsou, myslím, 2 - podle počtu lidí a je z nich východ na terasu. My byli spokojení moc, ale je to už pár let :-) Taky záleží, kdy tu svatbu máte bo v létě je tam fůůůra lidí na koupališti, tak to by asi moc vhodné nebylo.
Jo, a co vím, hodně lidí má svatbu v Kostelci U Staňků, a to je v parku, takže taky pohoda.
Tak ať dobře vyberete a přeji kráásnou svatbu, pa Eva
Marci, Tom 12/04, Viky 12/09 39775
26.2.2011 23:01:20
binaryy, měli jsme hostinu v r. 2004 ve Štípském šenku (tehdy se to jmenovalo Zeus), byli jsme naprosto spokojení, ale prý se tam snad změnil majitel, takže nevím, jak to tam je nyní. Jinak bylo nás asi 40 osob, skvělé bylo, že hudba hrála ve vedlejším malém salonku a lidé u stolu se mohli v klidu bavit. Svatbu jsme měli na zámku Lešná, tak to bylo kousíček.
mína
  • 
26.2.2011 22:21:36
Sklípek u Tomáše na Příluku.
binaryy szuká ovci 109793
26.2.2011 10:15:12
ahoj, omlouvám se, že zas otravuju se vatbou..ale..:)
kde jste měli hostinu? koukala jsem a buď jsou ceny jako blázen.-třeba koliba U černého medvěda -je nádherná ale ceny šílené..

nebo Štípský šenk..byli jste tam někdo? spokojenost?

nebo nevíte o něčem kolem Zlína, kde je krásně, je tam tzahrádka a popřípadě salonek , kdyby pršelo a ceny jsou přijatelné? bude nás asi 15... díky moc za odpovědi~x~
Lvice+lvíčata 73763
16.2.2011 21:07:58
Bodí máš mejlík ode mně.
Yuki 00,03,07 49504
16.2.2011 19:10:29
gratuluju k rozhodnutí ~R^

asi bych zkusila nějakou jazykovku, intenzivní kurz, domluvit se přímo na to, co potřebuješ, oni už si budou vědět rady, naučí vás oba to, co potřebujete
bodik 32775
16.2.2011 9:35:14
Ahoj holky, potřebovala bych pomoc. Jelikož do té Malajsie pravděpodobně pojedeme, potřebovala bych někoho na doučení angličtiny. Asi by nejlepší byla individální výuka. Potřebuji ji i pro Ríšu, kterému je 5let. Jde nám zpočátku hlavně o konverzaci. Neznáte někoho nebo nemáte zkušenosti s nějakou jazykovou školou? spěchá dík
Yuki 00,03,07 49504
14.2.2011 11:11:15
jela bych hned, i když máme děti starší. Domácí školou bych vyřešila školu a byla by to prpoo všechny úžasná zkušenost. Všichni byste se naučili mluvit, naučili byste se jak žít jinde, poznali byste spoustu nového. Neváhala bych ani minutu, teda jo, potřebovala bych vědět, jestli tam můžeme mít s sebou svýho pejska a jak často se podívám domů za rodinou, ale jestli se dá jet domů aspoň 2x za rok a psa s sebou, tak není co řešit :))
bodik 32775
14.2.2011 8:54:29
Ahoj holky, tak mám dotaz. Manžel dostal nabídku práce do Malajsie na 3roky a já jsem z toho hodně rozpoložená, protože nevím, jestli jet nebo ne. Samozřejmě manžel by bez nás nejel. Problém je, že má syn nastoupit do školy. Určitě je možné chodit i tam, všechno bych si musela zjistit. Anglicky jsem se dávno učila, ale jen 2roky. Takže bych musela absolvovat ještě před odjezdem kurzy angličtiny, ale to je to nejmenší. Mám obavy i kvůli podnebí, protože je tam tropické, období dešťů a sucha. Jeli bychom kousek od hlavního města Kuala Lumpur, takže do velmi civilizovné oblasti. Zdravotictví je tam na vysoké úrovni a kriminalita minimální, lidé vstřícní...všechno je velmi lákavé, nové prostředí, nový život, jen mám obavy z cizích nemocí, ale to taky není to hlavní. Myslím, že jak Barča, které byl rok, tak Ríša by to nesli lépe než já. Chvílemi jsem nadšená z nového, krásného, nepoznaného, ale chvílemi je mi mooooooc úzko, že odsud odjedem. Mám obavy, abych nelitovala, ať se rozhodno jakkoliv.Mám strach i ze zemětřesení, tsunami, záplavami...prostě smíšené pocity a nemůžu se z toho vyhrabat. Na rozhodnutí nám dali týden, ale jeli bychom tam až nejdřív předpokládám v létě. Manžel je docela nadšený, protože jeho práce ho již nenaplňovala a míří výš ´v kariéře, je to možnost většího výdělku. Jen nevím, jestli většinu času tam nestrávím sama, ale zase budu navštěvovat kurzy angličtiny, tak to asi uběhne, zkrátka jsem v koncích...proto píšu sem,abyste mi poradily, co byste dělaly jako nezávislí pozorovatelé. Děkuju za každý názor...a přátele tu máme, které beztak vidíme jen 1x za půl roku a samozřejmě rodičové jsou z toho smutní a já také kvůli nim. tak prosím piště pište....díííííííííííík
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 7635  [Dalších 7515 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.