| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám svou první myčku asi rok. Dostali jsme k ní pár reklamních tablet Calgonit, tak jsem pak používala je. Ale nebylo to úplně ono. Nadchl mě popis tady na rodině, jak skvěle je mýt ekologicky, tak jsem si objednala Euronu, prášek, leštidlo a sůl zvlášť, předtím vyčistila myčku čističem a děs. Všude bílej povlak, ať jsme zkoušeli nastavení tvrdosti vody všemi způsoby. TAkže jsem přešla na Calgonit prášek, Calgonit leštidlo a sůl jakákoliv, je to všechno stejný. Kupuju v Tescu nebo v DM. A četla jsem, že i prášek z Makra ARO je levný a dobrý, tak se chystám vyzkoušet.

A ještě jsem od opraváře myček slyšela, že ty tablety zanášejí myčku, že mnojem lepší je mýt zvlášť prášek,leštidlo a sůl.

Tak přeju krásně umyté nádobí bez dřiny...já bych už myčku nedala!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.