| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žluťásku - takže ty jsi do přírodna? /to není výsměch/. Já nechodím na plný úvazek, nechci kvůli dětem. Jinak ty výdobytky mám právě kvůli dětem. Jako jim by to asi bylo jedno, jen ať si peru, ale mně ne. Navíc nejvíc peněz "stojí" právě ty děti. Já toho až zas tak moc nepotřebuju - z hlediska materiálního. Taky jsem jeden čas si pohrávala s myšlenkou, že bych chtěla žít tzv. víc přírodně. Ale když jsem zvážila pro a proti, něco vyzkoušela, tak mi vyšlo ne. Moje ani manželova práce se s tímto neslučuje a já nejspíš nejsem ten prototyp správné přírodní ženy. Potřebuju něco jiného.
Nechci, abys to brala jako ironii nebo výsměch, tak to myšleno skutečně nebylo.
Mimochodem, viděla jsem jeden dokument a rodinách, které žily "přírodně". A pak to bylo snad po 5 letech. Vždy to byly ženy velmi vzdělané, vzdaly se civilizace a věnovaly se dětem. Jenže v tom pokračování se pak zjistilo, že děti vyrostly a potřebovaly něco, co jim samota a to tzv. přírodní žití dát nemohlo. Pak taky jedna paní říkala, že to nešlo, protože manžel se živil prací v lese spolu s koňmi. Bohužel prý ve finále byl v práci mnohem delší dobu než když bydleli ve městě. Vím, že to nebyl reprezentativní vzorek, ale přišlo mi, že všechno se mění a co je výhodné dnes, může být zítra velká nevýhoda.
Dnes odmítám vůbec uvažovat o tom, že bych byla bez myčky a pračky a zítra může být všechno jinak. Resp. hned zítra ne~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.