| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariano - možná máš pravdu. Jenže já neuznávám jekékoliv náboženství. Protože kdybych byla klasicky věřící - asi bych už tu nebyla a nebo byla, ale na psychině. Věřící byla naše rodina a věř, že šťastni nebyli.
Já si z bible akorát odnesla hrůzu z konce světa, z pekla a kterak budu zaživa hořet. Poslouchat svého manžela, zavrhnutý strejda (hrozně hodný člověk) jenom kvůli tomu, že byl homosexuál.
Je mnoho náboženství a každý si myslí, že právě jeho je to pravé. Náboženství mi nedává volbu, jak žít svůj život - každý krok vedle znamená odvrhnutí od Boha.
Prostě tak, já nikomu neberu jeho víru, ale zatím co vím, tak náboženství jsou určena k manipulaci a slepé poslušnosti lidí.
To, že někomu napíši ať si přečte nějakou knihu a vzápětí budu nařknuta, že ponoukám ke zlu, zase braní svobodné volby.
Beru mu volbu názoru, úsudku se na danou věc podívat ze svého pohledu.
Channeling - sakra, to by museli všichni umělci jít do pekla. Channeling provádíme všichni každý den, akorát v menší míře a nevědomky.
Co ti, kteří se modlí k Bohu a očekávají odpověď?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.