| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lehce jsem dočetla tak i já teda přidávám chválu HM bodyček. Rozhodně se vyplatí zainvestovat do nich - nebo koupit jeté přes MMB .. protože to vynosí miminko stráááášně dlouho (super střih) a je o velmi oblíbená značka, která se přes MMB zas dobře dál prodává.

Já používala variantu body + polodupačky, později body + punčošky - takže jsem nijak moc velikost oblečení neřešila. Teď mám pár Next tepláčků, které mají dost nízký sed, takže s většinou - resp. vycpanější plínkou ven je to takové napjaté ... ale není to až tak hrůza. Hodně holkám dávám legínky - to se poddá na jakoukoliv plenku (zas je mám z HM snad za 80Kč a mám pro každou z holek dvoje a furt točím dokola, pro Filípka teď mám strašně oblíbené jedny kalhoty s kšandama .. jsou měkoulinké a taky krásně prostorné pro plenku (taky je to HM) ... chce to prostě na ten střih oblečení kouknout. Ne každá velikost je stejná ... HM obecně dělá ty bodynka o kousek větší než jsou jiné značky - ale jsou šité tak dobře, že prostě u krčkk to krásně drží, rukávek se dá zahnout (když je něco fakt větší) a v těle je to tak akorát široké, že to krásně sedí. Takže já hlasuju pro Body HM a polodupky nebo punčošky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.