| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím si že u hodně lidí je rozhodující ta zdánlivá náročnost - pracnost. Která ovšem tak náročná a pracná není - takže je to nevzdělanost - neznalost.
A pak samozřejmě lenost a pocit že oni jednotlivci ten svět stejně nevytrhnou...

Já používala látkové plínky od miminka a jsem z nich nadšená, nejen že malý má krásný zdravý zadeček a opruzeniny se mu v látkovkách ztráceli po hodinách ne po dnech. Ale té práce opravdu tolik s nimi není. Problém mám se sušení - to je opravdu jeiné mínus, které látkovky mají. Takže teď ve 2 letech už nelátkuji, protože s tou hromadou prádla, které malý ušpiní plíny fakt není kde sušit :-(

Eko prostředky nepoužívám, protože mi nevyhovují - nevyčistí tak, jak já chci. Ale hodně často uklízím, tak většinou stačí třeba jen voda ;-)

A třídím, pokud se muž nenaštve, že mu to zavaz nehodí to do popelnice :-/ Protože je samozřejmě rozdíl mít koš jeden nebo 3-4...

Eko cestování - do města jezdím MHD - je to pohodlnější. Za město autem - taky je to pohodlnější - navíc s kočárkem je to cestování linkovými autobusy opravdu nepříjemné a s malým dítětem čekání na autobus, případně řešení problému když autobus ujede - nic moc :-( ale snažím se využívat hromadnou dopravu, když to jde.

No a dál mě nějak nenapadá čím ybch tak mohla přispět... Jo kalíšek mám taky. Je mi příjemnější a hygieničtější než nějaké tampony nebo vložky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.