| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodila jsem třikrát a vždy jsem musela spíš tlačení brzdit, rozdýchávat. Poprvé jsem to moc nezvládla a dítě protlačila dřív, takže jsem byla potrhaná (vevnitř), další dva porody se obešly bez poranění a to i přes to, že poslední holčina měla 4,24 kg a nebyla nijak dlouhá, takže pořádný cvalík
Všechny porody byly vleže nebo polosedu, představa svislé polohy mě naprosto děsila...při porodu dvojčat jsem kvůli rychlosti porodu musela opustit operační sál, kde měl být spáchán SC, ale miminko už bylo v porodních cestách, takže mě přesouvali na porodní lůžko co nejblíže k dětské JIP....no a cestou (přes celý porodní sál) ze mě malá málem vypadla, tam jsem fakt tlačit nemusela....a ta druhá zase byla příčně, takže než ji srovnali, tak jsem tlačit nesměla...
U poslední mě postavili, že mi upraví lůžko, a já myslela, že mě mimčo roztrhne, jak to šlo najednou rychle a bez mé kontroly...po znovuusazení v polosedu (což rozhodně není proti gravitaci) se mi ulevilo a malá byla venku prakticky hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.