U prvního dítěte jsem v jeho prvním roce dokončovala vysokou školu, psala diplomku a učila se na státnice, na práci nebo pomyšlení. Jakmile měl 14 měsíců, měla jsem možnost vrátit se na 6 hodin týdně do práce, kde mi zaměstnavatel dokonce platil hlídací slečnu a v kanceláři vedle mě zřídil hernu se vším všudy. Takže dítě jsem měla vedle sebe a přesto jsem pracovala. U druhého dítěte jsem dostala obdobnou nabídku již v šestinedělí a vzala jsem to. Když bylo druhému dítěti 9 měsíců rozhodla jsem se začít s podnikáním a bylo to ideální. Pracovala jsem pak dvě odpoledne týdně a v podstatě nikdy nevypadla z pracovního procesu. Osobně si myslím, že pro uplatnění po mateřské není vůbec špatné trochu pracovat.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.