| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pro zakaz nejsem, at si kazdy dela, co chce

ale nasi dceri jsme nenechali pichnout dirky na nausnice, ac to cas od casu vyzaduje s tim, ze je maji spoluzacky...na tom jsme se s partnerem na 100% shodli, ze to je zbytecnost a ze je nesmysl nechat si delat diru do tela, kterou uz bude mit naporad...navic mne se nausnicky u holcicek ani nelibi, nebudu radeji psat proc

ja mam dirky od 12 let, kdy mi je nechaly pichnout matka, babicka a teta, protoze zaroven je pichali malicke sestrenici....dlouho mi dirky hnisaly, pak jsem leta nosila jedny zlate nausnice, ale poslednich 10 let zadne nausnice nenosim, asi mi dokonce jedna dirka zarostla

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.