| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu, že je to těžké vyřešit. Asi bych postupovala stejně jak ty, vyložila bych věcné argumenty (včetně toho, že si tak zbytečně prodlouží studium do vyššího věku a čas nečeká....Navíc po výpadku ze vzdělávacího systému se do něj někdy hůř vrací, taky čím je člověk starší, tím hůře čerpá nové vědomosti...) a snažila se spíš jí přesvědčit k nástupu (na VŠ může na Erasmus, případně si může kurz dát mezi Bc a Mgr nebo po Mgr.....). Přístup otce mi přijde tak jak jsi ho popsala legitimní..... Nepodávala bych to jako "trest", ale prostě jako důsledek jednání, rodiče dle mého nemají povinnost živit dítě za každé situace.... A takhle by jí zbytečně platil o rok víc kvůli řekněme momentálnímu rozmaru....
Jde prostě o to přijmout rozhodnutí, ale nést si i následky.

Ale je fakt, že já jsem byla sama na sebe tvrdá a nerozhodnost jsem si dovolila až ve chvíli, kdy jsem nebyla na rodičích závislá a živila jsem se sama......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.