| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pumo, nic proti, ale sundat si jen tak sám sádru v 10-ti letech si nemyslím, že je tak snadné. Sama jsem viděla, jaká byla dřina sundat odborníky poloviční sádru u dcerky - rozhodně to nešlo jen tak... Navíc je mu 10 let - to je už dost velký kluk na to, aby vysvětlil matce, že s tou sádrou nebude něco v pořádku, že to tlačí... nemluvě o tom, že snad u všech dětí, lidí, kterým něco sádrují, tak zároveň i vysvětlují, že kdyby začala sádra tlačit, mravenčit prsty, modrat, tak okamžitě přijet.
A ano bez sádry už mohla kost popojet a klidně se může stát, že kluk si střihne operativní srovnávání. Ale to asi záleží, v jakém místě to měl zlomené.
Nevím, co bych dělala - jsem si 100% jistá, že naše děti by tohle neudělaly - doktora berou za poloboha a vždycky je jim pořádně vysvětleno, proč je to hle potřeba a proč to musí být.
Jediné, co vím z pozice matky, že bych nepsala sem, ale rovnou bych jela do nemocnice na přesádrování. Tak nějak už mám zkušenost s drátováním "ruky" u dcery a bála bych se, aby nás to nepotkalo znovu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.