| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně, já 2-3x v týdnu chodím z práce až po půl deváté večer...a fakt se nedá říct "ahoj jsem doma, tak jdi už spát...", takže ty dny chodí syn spát později, protože když přijdu, tak mi samozřejmě chce povyprávět jak se měl, případně řešíme nějaké věci kolem školy (ne úkoly, ty dělá už odpoledne, pokud nějaké mají)...mám ale podmínku, že když přijdu z práce, tak už musí být umytý a v pyžamu...já s ním pak jdu nahoru do pokojíčku, popovídáme si, pomazlí se, když chce, něco si přečteme a kolem půl desáté obvykle už spí...ráno vstává v 6:15 a to ho musím budit, spí ráno tak tvrdě, že ani neslyší budík, který mu pípá u hlavy...tak se potom snažím ty dny, kdy mám volno (pracuju na dlouhý/krátký týden), ho zahnat spát dřív, aby to trochu dohnal...a kolikrát fakt v těch 20h už usne... Bude mu na jaře 9 let...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.