| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Celé tohle téma, tím jak je zkratkovitě napsané a vůbec na mě působí, že někdo tady chtěl po dlouhé době "rozvířit vody".

Ale protože podobné husičky opravdu existují, tak čistě hypoteticky...

Může pro začátek prosím, někdo, mě místnímu blbcovi vysvětlit, jak se stane, že sexuálně aktivní žena "nečekaně" otěhotní po pár sexuálních dostaveníčkách? Ironie, samozřejmě vím, že k početní stačí jeden styk, ale spíš mě zaráží, kolik je lidí, kterým připadá v pořádku nepoužívat ochranu od samého začátku sexu s někým novým. Opravdu nedokážu pochopit, jak může někdo s někým koho sotva zná, spát hned bez ochrany. To nikdy neslyšeli o hiv, chlamydiích, syfilis apod.? vždyď se o tom učí už na základních školách.
Někdy mám pocit, že náctiletí jsou daleko zodpovědnější než dospělí.

Nechám teď stranou jak moc je nevěra nemorální. Ono je to někdy se vztahy složité. Spíš nestačím valit oči na to, kolik lidí si myslí, že pohlavní nemoci mají jen prostitutky. Jak může zakladatelka vědět, že ona je jeho první a jediná bokovka? Co když si užívá s kdekým? A rovnou bez ochrany? ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.