| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi,
to asi ne. Ostatně, taky jsem se v dětství topila. ~;)
Jenže tady hraje roli ještě jeden faktor, a to je, jaký k tomu topení má kdo přístup, když to dopadne dobře (tzn. dítě se neutopí). Já si třeba pamatuju, že to není vůbec příjemný pocit, ale nemělo to vůbec žádný vliv na můj vztah k vodě/koupání/plavání. Vše dramatizující babička u toho nebyla a děda, který u toho byl zastával životní filozofii, že důležité je to, co se stalo a ne to, co se mohlo stát. Což jsem buď zdědila nebo přijala za své. Pravda ale je, že jsem až mnohem později zjistila, že to tak zdaleka nemá každý, takže jsem třeba vyprávěla historku, která mi přišla hrozně vtipná a lidi to nechápali právě proto, že sice všechno dobře dopadlo, ale NEMUSELO. A je to tedy problém i tady na Rodině, kde je to ještě umocněné tím, že jsou vidět jen písmena a emotikony, které ovšem nenahradí ani tón hlasu, ani výraz obličeje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.