| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libíku,
ok, co vsadíš proti mému jogurtu, z domácího kozího mlíka, od nigerijek (6-7% tuku), který se nemusí zahušťovat ničím (ani želatinou, ani přidávaným sušeným mlíkem? ~t~ Takže je to kultura + mlíko (s nižším obsahem laktózy, přirozeně homogenizované, vlastnoručně nadojené, od zvířat s nadstandardní péčí a volným výběhem).

Jinak si myslím, že na výběru jogurtů není nic špatně... kdyby to lidi nekupovali, tak se to nevyrábí.

Přijde mi horší průmyslový odpad, systém "kurvítek", kdy člověk vyhazuje každých pár let pračku / myčku / sušičku a kupuje novou... já až do září pekla v troubě z roku 1965. Jako jo, asi nebyla v bio kvalitě, fair trade a woke - ale když si vezmu, že jinde za tu dobu (55 let) vyhodili třeba osm deset trub (na které by se muselo natěžit materiály, vyrobit elektřina na výrobu, musely by se někam dopravit atd.), tak mi furt vychází děsně ekologická a ohleduplná k přírodě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.