| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, spoustu věcí jsem dala na charitu. Charitě se věnuji už skoro 30 let. Co je problém, a vím to, ale nevzdám se toho, tak jsem vybudovala vlastní knihovnu. Mám cca 7 000 knih. Jsou to většinou knihy naučné, které se budou dál dědit z generace na generaci. Nemáme předky od kterých bychom se učili. Cokoliv potřebujeme, tak najdeme v knihách a často je používáme.
Další věci tam jsou pro naší soběstačnost a stálo mě neskutečné úsilí, dát je dohromady a sehnat je. Proto se jich vzdát nechceme. Je tam mnoho nástrojů pro hospodářství, ale třeba i do kuchyně, kdy máme bohužel různé diety a toto nám usnadňuje život- vločkovač, mlýnek na obilí, oplatkovač (protože prostě nikdo neprodával oplatky bez mléka a lepku, tak můžu dělat vlastní, a proto jsem si také pěstovala vlastní jídlo, abych předešla možné kontaminaci), zmrzlinovač, popcornovač, cukrovar, odšťavňovač, pomalý hrnec, šunkovar atd. Plus tam mají svoje věci děti a pak různé nezbytnosti do domácnosti. Už tam není nic, čeho bychom se mohli jen tak vzdát. Děti tam mají výbavu na různé sporty- sáňky, boby, běžky, lyže, inline brusle, brusle na led, různé druhy míčů, pálek, hokejek, koloběžky, kola, skaty a různá další prkna. Snažila jsem se je pořád zabavovat, aby se věnovali spoustě věcem a nevnímali tolik, kde musíme žít. Vím, že normálně lidi tolik věcí nemají, ale nás to psychicky zachránilo. Když to teď dám všechno pryč, tak vlastně ex příbuzní z části zase vyhrají. S tolika dětmi se nedá si sportovní vybavení půjčovat. Je výhodnější mít vlastní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.