| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj baby,
tak dekuji za prani ke Karolince a holkam za to, ze sem daly info :o].
Opravdu jsem esemeskovala z porodniho salu, hned po zatlaceni asi 10 minut, to me trosku sili ;o].
Trhla jsem rekrod v pobuty v porodnici, od porodu do propusteni necel 2 a pul dne ;o].
Karolinka pije jako duha, je hodnounka, jen jsem mela problemy s prsy {teda prd problemy}, u Krystufka mi nepraskaly ve svech, malo papal, ale ona saje jako pumpa a nez jsme dali nejaky rytmus, tak jsem mela balony jako Dolly.
Tak jsem rada, ze Krystufek prijede az v sobotu, to uz vse doladime, ale co jsem prijela domu a vidim tu jeho veci, tak bulim, no jo hormony :o]. desne mi chybi. Babicka mi pak bude tyden sekundovat, abych prckum sladila rezim, mala jak ma hlad, ani nemuzu prebalit, nejprve musim kousek nakojit a pak teprve prebalit a po te dokojit :o].
Jinak k doktorum jsme se dostala v 11:20 6.9., byla jsem otevrena na prst, tak mne supli na gundu {rodilo dlasich 5 pani} a tam jsem si ani nelehla, jen jsem chodila curata chodila jsem do 15:30 po chodbe, smskovala, telefonovala a rikala si, kazda dalsi kontrakce, co bude silna a dlouha me posunuje k porodu. Tak v 15:30 jsem sal na kontrolni monitor a byla jsem na 4cm, tak zacali kvaltovat, ale mne se zdalo, ze to jeste bude dlouho ;o]. A 17:22 byla mala na svete. Ovsem predchazela tomu neprijemnost, po klystyru jsem se mela jit vysprchovat a ja mela puncochace proti krecakum. Musim rict, ze z celeho porodu, to byla jedina neprijemna vec, v kontrakcich ty upnute puncochy sundat a v kontrakcich obleknout, byla jsem sprosta jako dlazdic, pri pristim porodu se sprchuji s nimi :o].
Pak jsem zase chodila, dychala, a za chvili jsem citila tlak n akonecnik, tak mne prekontrolovaly, rekli jo, jeste tak 4 kontrakce a budeme rodit a sly si pripravit pani, posledni na cisare, jenze jak vylezly ze dveri a ja slezla z luzka, tak to prislo, akurat jsme je stihla zavolat zpet, tak tam naburacel tym 8 lidi a sli jsme na to. 3 zatlacit a bylo to. mala udelal kontrmelec ve mne, mela ruku u krku a omotana byla pupecnikovou snurou {nebyla dusena}, ale nemohla ven, tak mi rekli at poradne zatlacim a ona se v mne otocila a tou rukou me potrhala vevnitr. Ale to nebolelo a ani neboli, i kdyz je to site :o]. No a to je cela story.
pri pristim porodu 6.9.2009 budu mit zase malinikovy caj, hladovku a chodit, chodit, chodit :o].
Tady davam fotky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.