| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov

v benesovske porodnici jsem rodila 4x. 3x ve starem provedeni a jednou v novem. opravdu je co srovnavat drive byl porodni sal opravdovy pruchodak kde vam kdokoli koukal az ... na zachod to bylo pres celou chodbu po pruplachu strev fakt super!!!! v novem jsem si to "uzila" opravdu.starala se o me jedna ze zakynek nabidla mi mic, sprchu ucila me spravne dychat.ikdyz se mi porod na 4 dite zdal dlouhy (trval 4,5h. od zavedeni tablety)nemuzu si stezovat na tuto porodnici. maji sve nedostatky - me chybel dostatecny prisun jidla snesla bych ho vic. ale opravdu nic jineho a vite mile damy proc? protoze jak rekla ma babicka "slo to tam pujde to i ven" blbe prirovnani vim ze je fura maminek ktere maji s porodem problemy ale ja byla 18 leta vydesena holka a rozhodla se za kazdou cenu privest na svet dite. nebyla to prochazka raje 4x me nastihli a sili jednou i delozni hrdlo delali mi po porodu kyretaz kapacky atd. nechci zadnou z vas desit bylo to pro zachranu zivota meho a mych deti. nikdy jsem necekala vic nez bolest a nezajem okoli snazim se spolehat se sama na sebe. fakt me dostavaji dohady jestli nadstandart ci ne, jestli se doktor predstavi jestli prevlecou postel...? ja si ji prevlikla sama ustlala taky. co ta ma mamina delat kdyz dite spi sestry nemaji nastarost jen jednu ufnukanou mamcu. kdyz neco nevim tak se zeptam, kdyz slusne neodpovi jedna sestra odpovi vam druha.zkuste se zamyslet nad tim jake moznosti maji dnesni maminky a jake meli vase pra.. babicky kdyz rodili na poli o kolik deti prisli..? jen drobna rada - necekejte od zivota ani porodnice zazraky a budete mile prekvapene. nejste jedine ktere rodi jsou nas spousty a kazda nema takovou sanci jako my.nechci nikoho zvednout ze zidle svym nazorem jen se nad tim zamyslete.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.