| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Epilepsie

22.1.2012 17:53:06 fisperanda

Re: Rolandická benigní epilepsie

Byla jsem epileptik skoro celý život. Asi nějak zvlášť neporadím, léky se nasazují metodou pokus-omyl. Když mně zkoušeli, který lék bude vhodný, byl to taky takový maratón. A nakonec, nedopadlo to úplně nejlíp, protože možnosti byly omezený, skončila sem na Orfirilu, který bohudíky stopnul noční záchvaty, zato jsem po něm byla unavená. Několik let. Byl to takový život jak ve snu, napůl. Doktoři tvrdili, že únava s lékama nesouvisí ~a~ Tyhle léky mi vydržely od osmi let do třiceti. Pak epilepsie odešla, z ničeho nic, léky se vysadily, a najednou se zjistilo, že já sem vlastně hyperaktivní.
Chtěla sem tím říct, že i když je to hrozný zápřah, testování který lék sedne, vydržte, protože nakonec můžete najít lék, který sedne úplně dobře a vyhnete se tak zbytečným vedlejším účinkům, který můžou trvat několik let.
Ohledně magnetické rezonance - já jsem dostala na vyšetření uklidňovací prášky, zkus se zeptat lékaře, jestli by něco takovýho napsali synkovi.
Držím pěsti, ať vám všechno dobře dopadne ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Rolandická benigní epilepsie erika,2 děti 22.1.2012 16:44
*Re: Rolandická benigní epilepsie erika,2 děti 22.1.2012 17:0
**Re: Rolandická benigní epilepsie Lubar 12.2.2012 19:16
*Re: Rolandická benigní epilepsie fisperanda 22.1.2012 17:53
*Re: Rolandická benigní epilepsie Blamáž Tom+Marek+Alenka 22.1.2012 18:7
**Re: Rolandická benigní epilepsie hana dufková 2.11.2012 13:47
**Re: Rolandická benigní epilepsie TAM1 11.12.2012 23:7
*Re: Rolandická benigní epilepsie TAM1 11.12.2012 22:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.