| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Epilepsie

27.10.2016 23:28:23 rišulka

Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poznali noční záchvat?

Kladko, je to blbý, tohle mě trápí už čtyři roky!
Syn měl první záchvat po horečkách, ale už byl větší, pětiletý, takže nevím, jak je to s tak malými dětmi. Tehdy měsíc v nemocnici na nastavení medikace a pak pravidelné kontroly s EEG a odběry - při těch se mu usnout taky nepodařilo. Po roce měl menší záchvat a to si doktorka vyžádala 24hodinové eeg, které prý ukázalo aktivitu při usínání a v hlubokém spánku - v nemocnici jsem byla s ním, celou dobu v posteli, telvize, čtení, autíčka, omalovánky, nuda, pruda, hodně spal, na wc se volala sestra, vše odmontovala, pak zas přimontovala, byla tam i kamera, co nás natáčela, vyhodnocení trvalo přes dva měsíce..
S touto informací a medikací žijem další tři roky a přesto na tvoji otázku neumím odpovědět. Dr. mi přímo řekla, že ve spánku to nepoznám. Chodím se na něj koukat -je krásný :) - kontrolovat ho, někdy víc, když na něm ve dne poznávám nějakou nervozitu nebo blížící se virozu i v obdobích zvýšené únavy (teď konkrétně- podzimní světlo, deštivé počasí), někdy míň, nebo to opomíjím.. nepoznala jsem nikdy nic. Známky neklidu nebo trhavé pohyby, křeče konzultuji s dr., ale v poslední době mě už dost odbývá, že medikace ho kompenzuje.. No nevím, je to fakt blbá nemoc!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Spánkové EEG - jak jste poznali noční zá... kladka 27.10.2016 21:48
*Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poz... ...neviditelná... 27.10.2016 22:6
*Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poz... rišulka 27.10.2016 23:28
*Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poz... Vítr z hor 28.10.2016 7:16
*Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poz... erika,2 děti 28.10.2016 10:32
*Re: Jak na spánkové EEG + jak jste poz... ...neviditelná... 28.10.2016 11:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.