| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6294  [Dalších 6244 >>]
Bajka + 2 brouci 5337
6.2.2011 16:40:05
Renčo já vedu mladšího taky už příští rok k zápisu :), myslím i Mirka druhou holčičku, ne? :) Tyjo, to to letí...
Bajka + 2 brouci 5337
6.2.2011 16:37:31
Čao všem :), tak taky máme doma první "výzo" a asi jako všichni samé jednotky. Taky jednu poznámku v žákajdě, mám za sebou pohovor s tělocvikářem, paní vychovatelkou v družině a pravidelně s paní učitelkou. Mimochodem jsou všichni skvělí a snaží se pomoc, tak my se snažíme spolupracovat.

Jeníka nám proklepl školní pedago-psycholog, má stále problémy s motorikou, škrábě jak kocúr, ale čekala jsem to horší. "Lehčí" hodnocení na základě dysgrafie jsme zatím odmítli. Měli bychom lítat po doktorech, z očního nás poslali do Motola na neurologické a endokrinologické vyšetření. Zatím jsem nás neobjednala a netuším, co to udělá v březnu, až odejdou doktoři.

Řeším teď, jak ho rozvíjet, tak jsem se plácla přes kapsu a koupila Dostihy a sázky, kriss-kross a šachy a Honzajs zcela propadl dostihům :), naprosto doporučuju, baví to i mě. Kriss kross jedeme taky a překvapuje mě, jak skládá slova ostopéro. Šachy jsem mu dneska zkoušela vysvětlit, ale vydržel asi půl hodiny a pak pálil pryč. Uvažuju i nad Carcassone nebo Osadníci z Katanu (nemáte někdo zkušenost?).

Moc vás všechny zdravíme a přejem dobrý výšlap do dalšího pololetí :), případně přípravy k nástupu do školy :)
Renca a 2 34362
5.2.2011 20:01:03
Nadi, AHOJ!!! ~;((~z~~x~

Tak jsem tak nějak ráda, že v tom nejsem tak nějak sama a nechci říkat bude hůř...~t~

Ale to co Ti řekl Tomík je ještě krásný proti tomu co dovede Daník...~o~ občas opravdu žasnu ~6~ to snad nejde ani takto veřejně říkat ~6~

A vůbec je to hroznej skok a někdy si říkám chci svého andílka, jaký byl před rokem... ovšem to nejde a nezbývá jen bjovat a jak si říkáme s maminkama co chodí do stejné třídy a mají kluky, jelikož mam dojem, že holky jsou v tomto inteligentnější, že to přejde a chce to jen a jen pevné nervy..

Kluci sice nejsou prvotníci u zápisů, ale na druhou stranu holčíčky jsou i ve škole holčičky... ~6~

A když vezmu, že naše malá slečna jde za rok k zápisu mne jímá strach, hrůza a vše kolem...nemalujeme skoro vůbec a když tak hrozně i omalovánky...slovní vyjádření je , že potřebuje mne překladatele a je to na nic..
Ale k zápisu asi půjde, jelikož krom tohoto je vyspělá dle mně dost...příští rok v září jí bude 6,5 roku, takže když jí dám odklad půjde v 7,5 a to se mi zdá hodně..ALE jak vidím Daníka, kterého vše byvilo, těšil se a nyní ny vše kašle to hodně zvažuju... ~6~~8~

No uvidíme co udělá školky kam chodí od tohoto září...teprve nyní se s ní něj zžila a už by se parádila..Eliška má to a Lucinka tamto a já se mám zbláznit od prstýnků přes nárámky atd..no je to prostě ženská ve všech směrech... ( Takže Tomáška nechcce jelikož nemá auto ) ~6~~z~~t~

Takže to chce asi fakt klid a nohy v teploučku...~t~~t~

Nadik1 78179
5.2.2011 19:43:41
Hoj holky.
Jj, Renčo, koukala jsem na zhoršení známek. Holt každý den není posvícení.
A změna v chování je i u nás, i když není ve škole. Řekla bych, že máme předpubertu, dobře už tak půl roku. Např. nedávno- Danda si s tatínkem pinkala asi 3-4 balonky a nestíhala. Tak říkám: "Tome, co kdybys jí pomohl" a on na to: "Mami,jsi velká a chytrá holka, tak jí pomoz". ~t~ No aspoň, že vím, že jsem chytrá holka. To jsem neslyšela už hooooodně dlouho. ~6~
Renca a 2 34362
5.2.2011 17:26:10
Jo a ještě Ježíšek- stále asi teda věříme(holka ano), ale dostali jsme se s Daníkem na otázku jak to malý mimčo v plenkách (Ježíšek) dělá....že obdaří všechny děti na světě...~6~ Takže myslím, že jestli toto projde ještě tyto Vánoce bude to zázrak a vzhledem k tomu, že to je malá slepičí prdelka, tak s ním přestane věřit i Anetka...obzvláště při jeho nynější nátuře...~6~

Tak ale už mizím ~R^
Renca a 2 34362
5.2.2011 17:22:48
Se omlouvám- vynechaa jsem dva příspěvky a právě od Věrky..tak je bezva že to malé jde :) Nás to nějak v prosinci přešlo to šprtání a navíc teda od konce listopadu pani učitelka sázela 3-ky a od ledna 4 a od února už i pětky a bere to teda docela tvrdě..a přitvrdila ve všem a mi tomu jejímu tempu nějak asi netačíme či co a musíme o to víc trénovat...~8~

Ni nic mějte se ~;)

Renca a 2 34362
5.2.2011 17:18:35
Ahojky mamky, koukám, že to tu žije :)

Tak to se rychle přidám než to zase zanikne :) ~t~

Hlásíme se také k jedničkářům ...no v podstatě asi jak jinak... ~b~

Věruš, gratuluji k jedničkám..to je bezva ~t~~;(( a jak jinak zvládáte školu???

Nadi, mam ohromnou raodst z toho že Tomík se do školy néjen těší , ale hlavně, že mu to takto bezvadně šlo u zápisu ~;((

Je to šikula a odklad mu evidentně pomohl.. a co vaše srdíčko???

Jinak bych se chtěla zeptat maminek školou povinných první rok jak se vaše děti změnili v chování..já nebudu zastírat, že změna neni, ba naopak šílím... Občas mam dojem, že jsme v pubertě ~a~

Navíc teda mam dojem posílala jsem Nadí tobě do emeilu, že jsme psali tokový test a pohořeli jsme na známkách 3,3 a to lítali i 4 a 5..pani učitelka se smilovala s tim, že to nebude počítat ale po prázdninách co máme nyní se to bude psát znova a ty se budou počítat...~6~

To už jsme před Vánocema chytli dvě trojky a mam dojem že s chování se horší snad i známky či co ~a~

No shrnutě je u nás veselo...~6~

Tak doufám, že se tu brzy někdo ukáže :)

Krásný večer všem
Nadik1 78179
3.2.2011 21:09:31
Jj, spolupracoval. On by spolupracoval i loni, kdyby nám to tak nepo.....
Letos se fakt snažili a Tom byl nadšen, tak snad máme opravdu nakročeno směr ŠKOLA. Teď řešíme jakou tašku. ~y~


Kopíruji z jiné diskuze co jsem psala o zápise:
Právě jsme se vrátili z úspěšně složného zápisu ... Tomča vše v poklidu zvládl: maloval, počítal, vyprávěl pohádku, barvy, tvary, porovnával většíXmenší a na zmateném obrázku vyřazoval věci co tam nepatří. A já to div neořvala.
Paní zástupkyně nám došla pro námi vybranou paní učitelku (měli jsme to domluvené předem), kterou bude mít v první třídě a ta s ním prošla i celý zápis.
Doma následoval pohár a teď tady oba uličníci lumpačí.
Věra, Elinka a Tom 10852
2.2.2011 22:47:58
pardon, Nadi, teď jsem si přečetla, že už jste u zápisu byli. Takže Tom spolupracoval? :-)
S těmi hochy je to holt někdy složitější, náš Tomáš se taky nechtěl jen tak s někým vybavovat :-)
Věra, Elinka a Tom 10852
2.2.2011 22:46:08
Ahoj, tak jsme dostali první vysvědčení, samé jedničky a dneska mi Eliša hlásila, že už má dvě dvojky z matematiky. Nicméně nevypadala že by jí to nějak zasáhlo... Tak jsem zvědavá na další dny.
A jak dopadl zápis??
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6294  [Dalších 6244 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.