pokud opominu to, že jsem nechtěla, aby holky zůstaly "jedináčkem"
Každopádně vždycky jsem dělala svoji práci když byly děti vzhůru, hrála jsem si s nimi chvílema, nechávám je dělat si "co chtějí" a odpočívám když všichni opočívají. Po nějakém čase trpím pocitem, že děti zanedbávám, ale když už je tento pocit neudržitelný, tak se objevíme na preventivce u doktorky a ta mě uklidní, že je vidět, že pro jejich vývoj jim věnuji naprosto přesně tolik času kolik potřebují 
dooost trapné
ale vím, že to naše děti asi taky nemine

Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.