| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Toxoplasmóza

15.4.2010 12:26:27 Staninka77

Re: Toxoplazmoza

Ahojky děvčata.
Mám 5.měsíčního kluka minulej rok touhedobou mně bylo zjištěno infekční onemocnění TOXOPLASMOZA vubec jsem nevěděla zda budu muset ukončit těhu v tom 24.tt.
5.5.Jsem se dozvěděla další výsledky a dopadly velice špatně ~n~takže mně moje dr.poslala do rizikové poradny do Brna a Obilnej trh tam mně zase vzaly krev aby se to znovu zjištovalo zda ji mám ale bohužel jsem jí měla hodně vysoké výsledky.
Tak mně dr.poslala na infekční oddělení do Bohunic a tam mně dr.předepsal že celé těhu musím brát antibiotika po 8.hodinách Rovamycin se jmenuje.
Pak stejně stále nevěděly co semnou dělat pak v červnu jsem musela koncem podstoupit amniocentezu a taky mně vzaly pupečníkovou krev zda to miminko má naštěstí se to neprokázalo ~;((~:-D.
Ale stejně jsem musela stále brát antibiotika takže to nějaká sláva nebyla.
A taky se to více rodiček co to má muže miminko poškodit zrak nebo mozeček.
A když to miminko má takže je léčení strašně zdlouhavá jeden rok od jeho narození.
A taky více přežívají kluci jak holky.
Stejně není konec furt jsme hlídaní.
A taky jsem prodělala těhu cukrovku a ke konci hodně vysokej tlak takže jsem si užívala a bylo to pro mně strašné byla jsem velice ráda že už je malej na světě a to nejhklavnější že je naprosto zdravej a nemá tuhle infekční onemocnění.
Kdybyste chtěly více vám napíšu.
StaŇa.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Toxoplazmoza Mili Daněk 10.9.2009 15:29
*Re: Toxoplazmoza Sluníčko33 29.9.2009 22:30
**Re: Toxoplazmoza Staninka77 15.4.2010 12:26
*Re: Toxoplazmoza ...neviditelná... 19.12.2009 16:5
*Re: Toxoplazmoza Geleneky Markéta 19.12.2009 23:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.