| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kroužky - různé

16.9.2011 19:25:42 maminka, 2 děti

ZUŠ Týniště nad Orlicí - taneční obor

Maminky dětí, které navštěvují taneční obor v ZUŠ Týniště nad Orlicí, zajímá mne, Váš názor na jeho současný stav. Sama jsem velmi nepříjemně překvapená a to především přístupem školy. Počátkem měsíce června se musely podávat přihlášky na následující školní rok. Výslovně jsem se ptala na průběh školního roku, na který jsem dítě hlásila. Bylo mi vysvětleno, že změny nebudou. Září však ukázalo opak. Zaráží mne především přístup školy, které odmítá nespokojeným rodičům vyjít vstříc a podané přihlášky zrušit a trvá na zaplacení školného na 1. pololetí školního roku 2011/2012. Cítím se velmi zklamaná a podvedená, protože situace, která tam nyní panuje mi naprosto nevyhovuje a kdybych bývala toto tušila v době podávání přihlášek, tak jsem ni v žádném případě nepodala! Jak jste na tom Vy? Prosím reagujte, je třeba upozornit školu na to, že férové jednání má být prioritou. Díky za Váš názor.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: ZUŠ Týniště nad Orlicí - taneční obor maminka, 2 děti 16.9.2011 19:25
*Re: ZUŚ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ TANEČNÍ OBO... Martina 16.9.2011 19:59
**Re: ZUŚ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ TANEČNÍ O... .Katka 17.9.2011 11:11
*Re: ZUŚ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ TANEČNÍ OBO... Venda 17.9.2011 6:22
**Re: ZUŚ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ TANEČNÍ O... .Katka 17.9.2011 11:23
***Re: ZUŚ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ TANEČNÍ... KH 19.9.2011 6:10
*Re: ZUŠ Týniště nad Orlicí - taneční o... Lída+2 27.9.2011 5:52
*Re: ZUŠ Týniště nad Orlicí - taneční o... ředitel 27.9.2011 7:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.