| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

27.5.2012 4:15:40 Xeni

Re: pozdrav z Calgary!

Loonette, to je nejenom tim ownershipem, ale taky tim rizenim. Ja zatim ridim na mezinarodni ridicak. Absolvovala jsem driving school, zaplatila jsem 600 cad a ucitel me zbavil strachu z rizeni v narvanem Torontu. Jako byla jsem z nej hotova, kdyz po me furt rval a co vterinu buzeroval, jsem mela pocit, ze snad vubec nic neumim, ale s odstupem casu musim uznat, ze mi pomohl. Jsem mu rekla, ze kdyz jedu bez nej, tak si rizeni uzivam jak relax :-). Ja jsem se driv strasne bala a on me bral furt na narvany krizovatky a zataceni do leva a pritom rval treba freeze, tak jsem nevedela co po me presne chce. A on na to at nedelam blbou, ze mu nerozumim. Mela jsem se uz davno objednat na G nebo G2, ale nejsem si jista 100% v paralelnim parkovani s minivanem a jeste mam par hodin na vycerpani, tak uvidim.
Nekdy se trefim byt do 1 stopy od obrubniku a nekdy ne. Kazdopadne kdyz hodim odpoledne malou do skoly a vyrazim do obchodaku a mall v okoli, mimino chrape a ja se muzu konecne trochu podivat mezi lidi, bez toho aby mi manzel odpocitaval cas, protoze on nakupovani uplne nesnasi, tak je to naprosta pohoda.
Domu jedem vsichni, manza si bere materskou a zajedem i na Kretu, jestli cestovka nekrachne. Deti se treba nauci neco recky a nemusime navstivit rodinu, pac budem na ostrove a tam nikdo z nich nezije :-). No a az se vratim, tak chci zacit hlidat deti, jestli nejaky sezenu, ale pry jich tu je hodne a kdyz brnku do Wee watch, tak mi je muzou dat hned. Penize potrebujem jak sul a makat za min. mzdu uz nehodlam. Blby je ze musim odvazet svoje deti rano do skoly, takze jim chystat snidani, jidlo na cely den, dohlidnout aby se oblikly, umyly, do toho se budi mimino, ma hlad, no a do toho budu mit ty deti na hlidani, bude to dost stresova situace. Doufam, ze kdyz se to zabehne, tak to nejak pujde. Musi. do vanu se mi pak vejdou uz jenom 3 cizi deti. No jeste to musim nejak promyslet, ziskat informace a kontakty, uzpusobit tomu barak a backyard. Kazdopadne makat v obchode a nechat se buzerovat a nechat ze sebou zachazet, jako bych byla jen p..of sh..., tak z toho jsem uz vyrostla. Tak asi tak :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
pozdrav z Calgary! *Yitka* 8.5.2012 18:36
*Re: pozdrav z Calgary! Xeni 12.5.2012 17:44
**Re: pozdrav z Calgary! loonette 21.5.2012 13:21
***Re: pozdrav z Calgary! Xeni 27.5.2012 4:15
****Re: pozdrav z Calgary! Rélka 2.6.2012 2:33
*****jen tak Xeni 13.7.2012 8:0
******Re: jen tak Rélka 8.8.2012 0:41
******Re: jen tak Rélka 8.8.2012 0:42
**Re: pozdrav z Calgary! Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 1.9.2012 12:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.