| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

12.5.2012 17:44:54 Xeni

Re: pozdrav z Calgary!

Holky dik. Mala je fakt roztomila a musim rict, ze si toho materstvi tak nejak vic vazim, i kdyz teda depky, ze jsem jen otrokem mam, ale tim, ze nestiham, tak nad tim zase nemam tak cas premyslet a mam se komu vykecat, pac ostatni holky tady jsou na tom uplne stejne.

No ono se to v CR taky zacina pekne s.... Minule leto jsem z toho byla pekne zklamana. Navic i lidi mi prisli nejaky vic arogantni. Bud je to tim, ze je to jina generace nebo tim, ze v CR uz se hodne zacinaji prosazovat ostre lokty a odvykla jsem si tomu. Taky v Praze byly vsude ruske napisy, uz ne jenom v Karlovych Varech, na hristi, sidlisti v metru. Jsem si ani nepripadala jako v CR. V podstate uz nevidim moc rozdil, akorat snad v moznostech uplatneni, kdybych sla pracovat, ale to je zase podle toho co si clovek vybere.

Jinak vyber v obchodech je tu vetsi co se tyce jidla, bohuzel 90% je geneticky upraveno, organicke taky, ty maji uz toxiny zabudovane v genech aby to nic nezralo a nemuselo se to hnojit, takze i v blby formule je soja a canola. Tak nejak jsem zoufala, ze nevim co je vetsi a mensi svinstvo a cim ty svoje deti mam vlastne krmit. V Praze zase obchodaky des. V byvalem Tesco na Narodni hrali ruske disco, na vesakach visely Cherokee hadry za tezky prachy, jako by to byl Versace, no nevim. Pohar v ovocence uz taky nebyl co byval a v tom plastovym kelimku to bylo taky nic moc. Uz je to asi vsude stejny, takze mozna uz je to tady pro me snesitelnejsi, clovek si asi nevybere.

Jo jinak mam 2 cisticky vzduchu a rozhodne Toronto je zaprasenejsi uvnitr v dome vic nez v prazskem panelaku, a taky jsem se docetla ze St. Joseph health centre byl 12x horsi v prumeru kvality pece a vybaveni a byla to 2 nejhorsi nemocnice v GTA, Ontariu nebo kanade, to uz nevim. I kdyz musim rict, ze ja ted mela peci asi ze vsech tehotenstvi a porodu nejlepsi. A doktor mi potvrdil, ze voda pritahuje spinu, prach, zvysuje vyskyt astma, alergii a respiracnich chorob, takze tim, ze mame jezero Ontario pred cumakem se potvrdilo to, ze tu neco je, co nas furt dela vsechny nemocny a chytame zapaly plic a zachvaty podobny cernymu kasli a neni to tedy jenom nejaka hypochondricka vsugerace :-).

Mejte se vsichni krasne a uzivejte si slunicka :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
pozdrav z Calgary! *Yitka* 8.5.2012 18:36
*Re: pozdrav z Calgary! Xeni 12.5.2012 17:44
**Re: pozdrav z Calgary! loonette 21.5.2012 13:21
***Re: pozdrav z Calgary! Xeni 27.5.2012 4:15
****Re: pozdrav z Calgary! Rélka 2.6.2012 2:33
*****jen tak Xeni 13.7.2012 8:0
******Re: jen tak Rélka 8.8.2012 0:41
******Re: jen tak Rélka 8.8.2012 0:42
**Re: pozdrav z Calgary! Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 1.9.2012 12:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.