nemáme to jednoduchý, viď. Ty máš alespoň doma normálně baštícího synka, takže jak je vidět, ve výchově to až tak nebude, ale já mám zatím jen jeho - takže se dřív téměř všechny výtky stran rodiny snášely na mou hlavu....ale bylo pochopeno až když dorostl k samostatným prázdninovým pobytům (to dokonce i můj taťka - největší kritik - zkonstatoval - že žádný dítě hlady neumře, jenom to naše klidně jo... to byla moje velká satisfakce...)
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.