s dětma je i vše podle utz v pořádku a vede se jim dobře, jen já už si to moc ,,neužívám,, (jako bych si tohle těhu užívala
) a teď ještě ta jizva. ne že by to nějak snižovalo komfort přežívání, ale spíš mě to trochu děsí. zítra se uvidí 
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.