| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2011

8.9.2013 21:16:30 Dari79

:-)

Holky, fakt výborný :-)

to Ríša teda ani omylem...
V noťasu si umí prohlížet fotky - tj. otevřu mu soubor s fotkama a on mačká šipečku, aby se mu otevřela další.
V přenosným dvdčku si umí zmáčknout play, aby se mu přehrálo dvd s pohádkou.
V práci umí kopírovat - tj. na vyzvání zmáčkne zelený tlačítko copy a podá mi papír, co z toho vyleze.
Mobil jenom dává k uchu a dělá haló, ale nic nemačká - resp. neposunuje na obrazovce, ono to už žádný tlačítka nemá.

Naštěstí nic jinýho nemačká, protože jsme mu párkrát vysvětlila, že když ty čudlíky bude mačkat, pohádka se mu ztratí, takže neexperimentuje.

Jinak je strašně hodńoučký, poslušný, naprosto neagresivní (jiný děti na hřišti kolikrát umí žďuchnout nebo něčím hodit, Ríša je z toho spíš v šoku a dělá "tytyty"), dělí se o hračky a tak. Konečně si oblíbil klouzačky, takže už chodíme na dětský hřiště. Taky konečně umí pěkně jezdit na motorce - hurá! (Skoro o rok mladší děti tady v létě drandily a on max. na ní seděl a hleděl a už jezdí taky :-) ).

Umí poznat žlutou a červenou barvu a většinou i zelenou a modrou, ale ty ne úplně spolehlivě. Strašně rád počítá (či-dva-štyži-dva a tak podobně). Počítáme schody, auta, stromy, prsty, prostě furt něco.

Ale řve jak tygr při mytí hlavy (to považuju za normálka), ale teď už i při čištění zubů (začal to jaksi odmítat, ačkoli od mala si šudlal zoubky celkem ochotně i sám, když jsem si čistila zuby já). Nechci mu to znechutit, ale aspoň jednou denně se snažím mu je i přes řev vyčistit.

Ahoj

D.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
:-) Dari79 8.9.2013 21:16
*Re: :-) Kaaja 9.9.2013 7:40
**Re: :-) terapeutka 9.9.2013 9:48
***Re: :-) Kaaja 9.9.2013 10:8
****Re: :-) Elí+Kaya 12.9.2013 8:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.