| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2011

9.9.2013 9:48:24 terapeutka

Re: :-)

Teda já mám asi hodně technicky negramotné děti... dcera v 7letech (téměř osmi) - neumí používat mobily (ani staré tlačítkové, ani můj dotykový), neumí zapnout počítač (natož nějaký internet nebo kreslení nebo hry- vůbec). Na počítači si maximálně poručí, že chce písničky \ já pustím youtube a ona si po skončení první písničky klikne na ikonu nějaké jiné skladby (ale když se jí to zmenší nebo zastaví, tak je v pytli~:-D). Hry jsem jí kdysi zkoušela - bavilo ji třeba pexeso, ale vydržela u toho jen chvilku. Ještě měla ráda třeba akvárium na FB, ale to neuměla ovládat. Má teda svou telku v pokojíčku - ale bez antény, jen na DVD - které sama neumí pustit a ještě tam má play station 1 (který nám darovali sousedi), tam umí hrát jednu hru s nějakým dráčkem, ale musí jí to někdo zapnout a přeskákat menu. NO a Honzík... umí čudlíkem vypínat a zapínat vše, co má čudlíky. Telefon si dá k uchu a vykecává- ale umí ho tak akorát odemknout (zmáčkne mi tam jedinné tlačítko a prstem přetáhne ochrannou tapetu) a pak už jen rychle ťuká beze smyslu, dokud mu to někdo nevezme. Na počítači máme kartonem přelepený čudlík "ON", protože krásně modře svítil a to bylo jako magnet~:-D a počítač prý nemá rád, když se ten čudlík mačká 100x za den.


Dneska opět s řevem předávka ráno ve školce, snad už ho to přejde, stejně nemá chudák na vybranou.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
:-) Dari79 8.9.2013 21:16
*Re: :-) Kaaja 9.9.2013 7:40
**Re: :-) terapeutka 9.9.2013 9:48
***Re: :-) Kaaja 9.9.2013 10:8
****Re: :-) Elí+Kaya 12.9.2013 8:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.