| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2011

9.9.2013 7:40:18 Kaaja

Re: :-)

tak buď mám debila a nebo přírodní dítě ~t~

elektronika ho zajímá jen do té míry, že bratrovi z noťasu vyďobe klávesy, popřípadě mu ho počurá, můj mobil používá jako budíček mých kamarádek v pět ráno...

co se týká mluvení,tak jsme ve zvířecí fázi,takže teprve teď řeší jak dělá kráva a jak pes.....nevím jak k tomu došlo,ale bratři mají záchvat smíchu, když říká "piťo" - netuším co to znamená a nechci to vědět ~t~

agresivní jsem jen já, protože se strašně zhoršil s čůráním - téměř vždy do kalhot.....

ale abych ho jen nepomlouvala, je velmi motoricky šikovnej (jen to využívá při velmi nebezečých činnostech) pořád někam leze a odněkud skáče - jo! počítá tak,že řekne "či, teď" a skočí - člověk je nepřipraven a už mu visí dítě na hlavě - na dva, jedna není čas ~t~

stříhá nůžkama, krájí si okurek - z čehož babičky mají záchvaty hrůzy

jen teda budu muset asi koupit nůžky pro leváky, vím,že je v tomhle věku brzo na soudy,ale všechno chytá do levé ruky - pastelky, nůžky i ten nůž, což je pro mě jako praváka fakt problém, když mu mám pomoct něco ukrojit

jestli o něm něco říct opravdu nemůžu,tak že je poslušný - zásadně v opozici!!!

a s mytím vlasů si nemusím dělat starost - stále žádné nemá ~t~ stále miminovský chmýří
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
:-) Dari79 8.9.2013 21:16
*Re: :-) Kaaja 9.9.2013 7:40
**Re: :-) terapeutka 9.9.2013 9:48
***Re: :-) Kaaja 9.9.2013 10:8
****Re: :-) Elí+Kaya 12.9.2013 8:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.