| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

2.10.2013 15:01:46 jitule+marianka (7/2011)

Žádost o adopci - nevadí, že nemáme vlastní dům/byt?

Plánujeme požádat o adopci, žádost i dotazníky mám doma, pročetla jsem si to, nic se mi nezdá problém, akorát otázka bydlení: ptají se kde bydlíme a na základě jakého oprávnění (vlastní bydlení, podnájem atd.). Bydlíme v domě tchánovců, dům je v jejich vlastnictví a podle manžela na nás dům přepíšou (kdy, to je ve hvězdách, nejdřív čekali, až se vezmeme, vzali jsme se, potom až budeme mít dítě, malá má přes dva roky a nic, takže o tom trochu začínám pochybovat) a vůbec nevím, co do této kolonky uvést. Tchánovci bydlí ve výminku přistavěném k domu, mají samostatný vchod, ale jejich místnost je propojená s domem dveřmi (my k nim můžeme jít z naší kuchyně). Beru to jakože máme oddělené domácnosti a nebudu je uvádět jako členy naší domácnosti - doufám, že je to tak správně?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Žádost o adopci - nevadí, že nemáme vlas... jitule+marianka (7/2011) 2.10.2013 15:1
*Re: Žádost o adopci - nevadí, že nemám... janule81 2.10.2013 16:2
*Re: Žádost o adopci - nevadí, že nemám... Mapik+Betka+Fili 2.10.2013 17:55
*Re: Žádost o adopci - nevadí, že nemám... margotka78 alias shit-roller 2.10.2013 21:9
*Re: Žádost o adopci - nevadí, že nemám... Gladya, bývalá dasa, 3.10.2013 13:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.