| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Gender

9.4.2014 17:17:03 borovicnoje.

Životní styl současné generace a kam to až může dojít

Milé dámy a pánové (ano, též tu jsou mezi námi a zvláště jeden velmi sympatický), ráda bych svůj třetí příspěvek věnovala současnému životnímu stylu mladší a střední generace. Pro ty, kteří mně ještě neznají - jsem čiperná důchodkyně se zájmem o dění kolem sebe. Ve volném čase si ke svému důchodu ca. 12 tisíc Kč, což jistě uznáte není mnoho, snažím přivydělávat. Spolu s manželem jsem vychovala jsem dvě děti, které mají už svoji vlastní rodinu.
Sleduji váš životní styl a nezlobte se na mne, někdy je to marnost nad marnost. Potulujete se jen v nákupních centrech, kde pojídáte různá jídla, často asijské provenience a navštěvujete multiplexová kina, kde pojídáte křupky. Vaše zájmy jsou též velmi povrchní, péče o sebe, o svůj zevnějšek, občas nějaké fitcentrum a posedávání v kavárničkách. Vaření a domácí práce jdou mimo vás, už i na úklid si raději některé beret uklízečky a zdůvodňujete to tím, že čas raději trávíte s dítětem. A to potom vypadá tak, že s tím nebohým dítětem opět bloumáte někde po nákupních centrech nebo plkáte s kamarádkami v dětských kavárnách. Nevedete děti k vyšším hodnotám - ke křesťanským, k píli a odříkání, ale pouze k neřízenému konzumu a povrchnosti. Rozhodla jsem se, že si zde otevřu poradnu, a pokud budete mít zájem, prozradím vám cenné zkušenosti, jak se dostat zase na správnou životní cestu. Pokud tak neučiníme, hrozí, že se naše společnost, tak jak ji známe dnes, brzy rozpadne!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Životní styl současné generace a kam to ... borovicnoje. 9.4.2014 17:17
*Re: Životní styl současné generace a k... McGruber 28.5.2014 17:12
*Re: Životní styl současné generace a k... JÁJA 4D 26.9.2014 12:29
*Re: Životní styl současné generace a k... Cimbur 22.12.2014 20:26
**Re: Životní styl současné generace a... Cimbur 22.12.2014 20:28

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.