já bych ráda, aby si ho vyměnil, zdá se mi po měsíci už dost "olezlé", ale nebudu to dělat za něj. Jinak si pokojík více méně uklízí sám, vysaje, vyklepe kobereček, co má, občas i vytře, poklidí své prádlo a různé věci atp. Dokonce i okno si umyje (po delším připomínání, že už přes něj není vidět), ale u povlečení se zasekl. Je to moc práce a tak často prostě měnit nechce. Nechali byste ho "v tom" třeba i půl rok a nebo "sami" vyměnili nebo se snažili "přemluvit". Není to nic zásadního, jen si to tak v hlavně promýšlím. 
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.