| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Co vám lékař neřekne - rady a tipy

25.7.2019 17:00:18 nekázanka

Vitamín D3 z lišejníku

Zdravím s dotazem na místní doktory. Kvůli ospeopenii beru Caltrate a k němu veganský vitamin D3 z lišejníku (lifeway.cz - nedělám jim reklamu, to je kvůli identifikaci). Vigantol, který jsem měla napsaný, se mi moc brát nechce, protože je v něm docela dost přídatných látek. Nejsem vegan, jen se nechci krmit něčím, co je zbytečné, a tak jsem na radu jedné své lékařky sáhla po tom z lišejníku.

Dneska mě ale na denzitometrii (měření hustoty kostí) zpucovala sestra: prý si zahrávám se zdravím, když neberu Vigantol; prý si jen zbytečně Caltratem zavápňuju kosti; prý v tom přípravku žádné déčko není. Než se dostanu někam, kde mi normálně poradí, vznáším dotaz zde, zajímá mě případná zkušenost s veganským déčkem a odborný názor na danou věc.

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Vitamín D3 z lišejníku nekázanka 25.7.2019 17:0
*Re: Vitamin D3 z lišejníku - dotaz nej... Fern 25.7.2019 23:34
**Re: Vitamin D3 z lišejníku - dotaz n... nekázanka 26.7.2019 17:10
*Re: Vitamin D3 z lišejníku - dotaz nej... Lavi 26.7.2019 10:57
**Re: Vitamin D3 z lišejníku - dotaz n... nekázanka 26.7.2019 17:9

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.