| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Cizí jazyky

31.7.2019 13:52:16 Vítr z hor

Re: British council - ma to cenu?

Chodila jsem tam léta a byla jsem spokojená. Měli velmi vyrovnanou kvalitu lektorů - to se třeba o francouzském institutu říct nedá. Je to takové to chození na kurz, na které si zvykneš, potkáváš lidi, neděláš žádné zásadní pokroky, ale ani se nijak zvlášť nezhoršuješ a po pár letech se propracuješ k nějakému tomu certifikátu.

Ale je třeba se předem důkladně připravit na test z gramatiky:
Pak jsem si tam jednou chtěla dát jen tak pro osvěžení letní intenzivní kurz, to už jsem měla certifikáty i poměrně vysokou úroveň, mnoho let jsem tam nebyla, jenže mě podle rozřazovacího gramatického testu (oukej, gramatiku jsem lehce pozapomněla) šoupli do nějakého nižšího levelu. Tam jsem se šíleně nudila a učitelé včetně šéfa uznali, že mám být správně asi o 4 levely výš (ti ostatní byli do toho mého kurzu zařazeni setrvačně po předchozích kurzech), ale přeřadili mě tam až na poslední den - vyhozené peníze.

Závěr: po zkušenostech a za ty prachy bych asi volila soukromého učitele na cca 2–4 hodiny týdně
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: British council - ma to cenu? K_at 31.7.2019 13:35
*Re: British council - ma to cenu? Vítr z hor 31.7.2019 13:52
**Re: British council - ma to cenu? K_at 31.7.2019 13:53
*Re: British council - ma to cenu? Federika 31.7.2019 15:12
**Re: British council - ma to cenu? K_at 31.7.2019 18:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.