| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

13.2.2020 15:36:04 Eudo

Re: Další aerolinky zpoplatňují kabinová zavazadla

Monty, posledne pred 2 lety v kvetnu jsem letela do Prahy s CSA s letenkou koupenou v rijnu. V te dobe na jejich strankach nebylo vubec nic o tom, ze se smi mit jen jedna vec (LITE). Den predem jsem si obstaravala Boarding card pres pocitac - taky nova vec, ktera tam v rijnu nebyla: sedadlo a 50 DKR. A porad nikde upozorneni, ze smim mit pouze prirucni kufrik. Na letisti obchazel chlapik a ocumoval zavazadla. A teprve kdyz zacali poustet do letatdla, pravila divenka, ze na tasticku s pasem, mobilem a letenkou si mam priplatit 50 EURO. ZADNY upozorneni nikde nebylo avizovano ani na letisti. Pouze na boarding card stalo LITE, ale nikde, ani na jejich webu, coz jsem zkontrolovala po prijezdu do Prahy, zadny upozorneni/vysvetleni. Po neprijemnem dohadovani stewardak dosel, co se deje (=letadlo zpozdeni). Holka chtela Tech 50 EURO i za boarding card, ktery jsem drzela v ruce, protoze jaksi na nem bylo misto sedadla…
No a v letadle na tom miste sedel cesky chlapik, ktery stejny sedadlo ZDARMA dostal 2 hodiny pred na letisti…. Letadlo plne obsazeny. Coz mne nadzvedlo natolik, ze jsem se otocila a posadila do bussiness class, kde bylo jedno sedadlo volne. Sice se normalne takhle nechovam, ale menit si vselijaky pravidla behem nekolika dnu (=nejake upozorneni primo na letisti nebylo, a pul letadla prodavali letenky s jinou spolecnosti, takze tahle pravidla pro JEJICH cestujici neplatila). Pri ceste zpatky uz meli n letisti plakaty s vysvetlenim, co plati. Pisemne jsem si na to stezovala, dodnes jsem od CSA nedostala odpoved. 50 DKR za sedadlo mi vratilo letiste po stiznosti.
Zajimavy na tom taky je, ze v prirucnim zavazadle nesmis mit laptop nebo Ipad. coz dneska vetsinou kazdej ma.
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Další aerolinky zpoplatňují kabinová zav... Monty 13.2.2020 9:10
*Re: Další aerolinky zpoplatňují kabino... Monty 13.2.2020 9:10
**Re: Další aerolinky zpoplatňují kabi... Eudo 13.2.2020 11:18
***Re: Další aerolinky zpoplatňují ka... Inaaa 13.2.2020 20:27
****Re: Další aerolinky zpoplatňují ... Inaaa 13.2.2020 20:28
*Re: Další aerolinky zpoplatňují kabino... 77kraska 13.2.2020 9:33
**Re: Další aerolinky zpoplatňují kabi... ...neviditelná... 13.2.2020 21:59
***Re: Další aerolinky zpoplatňují ka... Fern 13.2.2020 22:4
*Re: Další aerolinky zpoplatňují kabino... paleček 13.2.2020 9:43
*Re: Další aerolinky zpoplatňují kabino... Fern 13.2.2020 9:47
*Re: Další aerolinky zpoplatňují kabino... ...neviditelná... 13.2.2020 11:16
**Re: Další aerolinky zpoplatňují kabi... Eudo 13.2.2020 11:19
***Re: Další aerolinky zpoplatňují ka... Monty 13.2.2020 12:39
****Re: Další aerolinky zpoplatňují ... Eudo 13.2.2020 15:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.