| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Psychologové a psychiatři

25.6.2026 22:23:40 Yuki 00,03,07

Re: P

vůbec nechápu, proč psychologové pracují s dětmi, ale vůbec nepracují s rodiči, nedávají jim žádné informace, nekomunikují s nimi a nechávají je dál dělat třeba chyby, kvůli kterým děti chodí k psychologům

dítě chodí k psychologovi, rodiče neví nic, škola neví nic, žádná spolupráce, ani doma ani ve škole není vidět žádný rozdíl, že by to dítěti jakkoliv pomáhalo, k čemu to je?
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: P kachna_ 25.6.2026 21:41
*Re: P Čumča. 25.6.2026 22:20
**Re: P kachna_ 25.6.2026 23:47
***Re: P Čumča. 26.6.2026 0:12
*Re: P Yuki 00,03,07 25.6.2026 22:23
**Re: P Žžena 25.6.2026 22:32
***Re: P Yuki 00,03,07 25.6.2026 22:36
****Re: P Žžena 25.6.2026 22:43
*Re: P Suza007 25.6.2026 22:41
**Re: P Žžena 25.6.2026 22:47
***Re: P Suza007 25.6.2026 22:56

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.