P
Ahoj, potřebuju cizí pohled. Nezletilá dcera chodí k psycholožce, sezení stojí 1100 a brzy mi vyprší podpora od pojišťovny. Sezení musím vždy zrušit minimálně 48hodin předem, jinak ho platím celé. V pondělí dceři do bakalářů přišly informace k výletu ve středu. Asi o tři hodiny později mi došlo, že se ty termíny kryjí. 47,5 hodiny předem jsem se pokusila sezení odhlásit s tím, že jsem nijak nerozporovala nutnost ho uhradit. Ps. mi nabídla, že se termín pokusí udat. Ale nevyšlo to. Tak jsem se zeptala, jestli bych tedy nemohla přijít, promluvit si o dalším směřování (máme před schůzkou s klin. psych). A byla jsem odmítnuta, páč s tím dcera nedala souhlas. Dceři stačilo zavolat, nebo říci, že budeme muset vynechat vše, co souvisí s dcerou (k tomu jsem jí nepřemlouvala). Nicméně schůzku jsem samozřejmě zaplatit musela. Je to podle vás OK?
Odpovědět